Division
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Links

Tutvustus

Kes on kes?

Latest topics
» 60 Thompson [OPERATSIOON MUST NOOL]
Söök, võrratu söök.. - Page 2 Emptyby Nadine Dubont 31st December 2011, 17:13

» Speak up..
Söök, võrratu söök.. - Page 2 Emptyby Lieyre Paige 29th December 2011, 18:31

» Studying vs. sleeping
Söök, võrratu söök.. - Page 2 Emptyby Aislinn Newton 29th December 2011, 16:33

» Let's waste time chasing cars.
Söök, võrratu söök.. - Page 2 Emptyby Jamie Morgan 29th December 2011, 10:07

» Breakfast time
Söök, võrratu söök.. - Page 2 Emptyby Lieyre Paige 27th December 2011, 20:34

» HOT or NOT
Söök, võrratu söök.. - Page 2 Emptyby Brianna Mendoza 27th December 2011, 19:33

» Shopping time
Söök, võrratu söök.. - Page 2 Emptyby Brianna Mendoza 27th December 2011, 18:39

» Kaerahelbed
Söök, võrratu söök.. - Page 2 Emptyby Lieyre Paige 27th December 2011, 18:20

» Õhtune jalutuskäik
Söök, võrratu söök.. - Page 2 Emptyby Brianna Mendoza 27th December 2011, 18:07

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 26 on 17th January 2024, 02:00
Top posters
Riley de Marante (285)
Söök, võrratu söök.. - Page 2 I_vote_lcapSöök, võrratu söök.. - Page 2 I_voting_barSöök, võrratu söök.. - Page 2 I_vote_rcap 
Cameron Pearson (231)
Söök, võrratu söök.. - Page 2 I_vote_lcapSöök, võrratu söök.. - Page 2 I_voting_barSöök, võrratu söök.. - Page 2 I_vote_rcap 
Thomas Mallory (230)
Söök, võrratu söök.. - Page 2 I_vote_lcapSöök, võrratu söök.. - Page 2 I_voting_barSöök, võrratu söök.. - Page 2 I_vote_rcap 
Jacqueline Sharp (202)
Söök, võrratu söök.. - Page 2 I_vote_lcapSöök, võrratu söök.. - Page 2 I_voting_barSöök, võrratu söök.. - Page 2 I_vote_rcap 
Mary Hudson (196)
Söök, võrratu söök.. - Page 2 I_vote_lcapSöök, võrratu söök.. - Page 2 I_voting_barSöök, võrratu söök.. - Page 2 I_vote_rcap 
Agatha Holmes (195)
Söök, võrratu söök.. - Page 2 I_vote_lcapSöök, võrratu söök.. - Page 2 I_voting_barSöök, võrratu söök.. - Page 2 I_vote_rcap 
Ashley Lise Jaxon (178)
Söök, võrratu söök.. - Page 2 I_vote_lcapSöök, võrratu söök.. - Page 2 I_voting_barSöök, võrratu söök.. - Page 2 I_vote_rcap 
Aislinn Newton (167)
Söök, võrratu söök.. - Page 2 I_vote_lcapSöök, võrratu söök.. - Page 2 I_voting_barSöök, võrratu söök.. - Page 2 I_vote_rcap 
Nadine Dubont (86)
Söök, võrratu söök.. - Page 2 I_vote_lcapSöök, võrratu söök.. - Page 2 I_voting_barSöök, võrratu söök.. - Page 2 I_vote_rcap 
Patrick Williams (86)
Söök, võrratu söök.. - Page 2 I_vote_lcapSöök, võrratu söök.. - Page 2 I_voting_barSöök, võrratu söök.. - Page 2 I_vote_rcap 

 

 Söök, võrratu söök..

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Cameron Pearson

Cameron Pearson


Postituste arv : 231
Join date : 2011-12-16

Tegelane
Vanus: 22-aastane
Hüüdnimi: Cam

Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Söök, võrratu söök..   Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty18th December 2011, 17:30

"Mida ma siis tegema peaks? Mässama? Ja mida see mulle annaks? Peale selle, et nad lülitaks kiibi mu kuklas välja. Ma olen selle kolme kuu jooksul piisavalt näinud. Jah, ma tõesti tahan siit juba välja saada. On see siis nii halb? Kui mu treeningud lõppevad, saan ma siit ära ja ma saan oma elu elada. Missioone ei pruugi väga tihti olla. Ma oleks vaba. Vabam, kui ma siin olen," seletas Cam. "Eelimine nädal alles lülitati üks kutt välja, sest ta hakkas ühele valvurile vastu," sõnas Cameron. Ta naeratas kergelt. "Küll sa näed. Ja siis sa näed, mis ajupesu siin tegelikult tähendab," lisas mees. Ta tõusis lauast, ning viis oma nõud ära.
Back to top Go down
Mary Hudson

Mary Hudson


Postituste arv : 196
Join date : 2011-12-17

Tegelane
Vanus: 19-aastane
Hüüdnimi: Mary

Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Söök, võrratu söök..   Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty18th December 2011, 17:52

Mary tahtis juba vastu vaidlema hakata, aga kuuldes juttu mingisugusest kiibist ja kellegi välja lülitamisest jäi neidis vakka. Alles siis kui Cameron tõusis, haaras Mary enda kandiku ja järgnes mehele, pannes ka enda nõud kuskile lauakesele või kuhu iganes ning seisatades siis mehe ette. "Mis kiip?" küsis ta üsna ärevalt, käsi kuklale liikumas.
Back to top Go down
Cameron Pearson

Cameron Pearson


Postituste arv : 231
Join date : 2011-12-16

Tegelane
Vanus: 22-aastane
Hüüdnimi: Cam

Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Söök, võrratu söök..   Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty18th December 2011, 18:04

Cameron sai vaevalt oma asjad ära panna kui neidis juba tema juures on. "Meile kõigile paigaldatakse kuklasse kiip," sõnas ta. "Tänu sellele saavad nad meil silma peal hoida. Kui kiip kahjustada saab, me sureme. Sedasi hoiavad nad meid oma kontrolli all. Ajupesu oleks lapsemäng selle kõrval, mis siin on," lausus Cam tõsiselt. "Ma nüüd läheks hea meelega ja teeks pisut jõudu. Kui sa ei pahanda," sõnas kutt ning astus naisest mööda. Loomulikult ei keelanud ta Mary'l kaasa tulla.
Back to top Go down
Mary Hudson

Mary Hudson


Postituste arv : 196
Join date : 2011-12-17

Tegelane
Vanus: 19-aastane
Hüüdnimi: Mary

Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Söök, võrratu söök..   Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty18th December 2011, 18:07

Midaaaa hekki?! "Sa tahad öelda, et me kõik oleme kiibistatud siin nagu mingid loomad? Ja nad võivad lihtsalt nupuvajutusega meie elud lõpetada?" päris neidis, püüdes vägaväga, et enda häält tasasena hoida. Mary ei pannud väga tähele, kuhu Cameron minna plaanis või mida ta parajasti ütles, kui jutt ei käinud just sellest kiibist. Neidis lihtsalt järgnes talle, oodates vastuseid. Miks keegi talle neid asju ei rääkinud?
Back to top Go down
Cameron Pearson

Cameron Pearson


Postituste arv : 231
Join date : 2011-12-16

Tegelane
Vanus: 22-aastane
Hüüdnimi: Cam

Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Söök, võrratu söök..   Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty18th December 2011, 18:11

No kui kiip paigaldatakse on kukal mõnda aega ikka valus. Cami pilk oli koridoril, kui ta mööda seda treeningsaali poole liikus. "Mis sa siis sarvasid? Et see on kena asutus, kus sa saad oma võõrutusest lahti ja elad ilusat elu edasi?" küsis Cam. "Sa oled siin seni, kuni nemad arvavad, et nüüd oled sa valmis. Siis viiakse sind missioonile ja seal pead sa kellegi tapma ja kui sa ebaõnnestud, lähed maha kandmisele," selgitas Cameron kõike, mida üks agent talle kord seletanud oli. "Mäss on võimatu. Iga eksimus võib viia sammukese lähemale hukkamisele. Me olemegi siin loomad," lausus nooruk. Loomad, keda treeniti tapma ja mitte tagasi vaatama.
Back to top Go down
Mary Hudson

Mary Hudson


Postituste arv : 196
Join date : 2011-12-17

Tegelane
Vanus: 19-aastane
Hüüdnimi: Mary

Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Söök, võrratu söök..   Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty18th December 2011, 18:14

Maryl oli igalt poolt nagunii valus. Lihasvalu oli üks võõrutusega kaasnevaid nähtusid. Nüüd, kus ta mõtlema hakkas, siis muidugi.. Kuklavalu ei olnudki ehk halva magamisasendi tõttu. "Mitte seda, aga.." sõnas neidis vaikselt. "Miks nad arvavad, et ma olen võimeline üldse kedagi tapma? Ma olen kõigest mingi sõltlane. Ma olen üheksateist, juma hoidku.."
Back to top Go down
Cameron Pearson

Cameron Pearson


Postituste arv : 231
Join date : 2011-12-16

Tegelane
Vanus: 22-aastane
Hüüdnimi: Cam

Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Söök, võrratu söök..   Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty18th December 2011, 18:18

Cameron peatus. "Midagi seoses sinu potensiaaliga. Kõik kes siia tulevad on ilma pereta ja on midagi teinud, mis neid siia toob," selgitas kutt. "Mina olen terve oma elu pätt olnud. Mul pole midagi kaotada," selgitas mees. "Minust oleks lihtne sõdur treenida, kui nad mu alluma saavad ja ausalt öeldes võin ma ju reegleid ja nende täitmist vihata, aga surra ma ka ei taha. Ju nad nägid sinus ka mingit potensiaali," seletas Cameron, hakates siis taas edasi kõndima.
Back to top Go down
Mary Hudson

Mary Hudson


Postituste arv : 196
Join date : 2011-12-17

Tegelane
Vanus: 19-aastane
Hüüdnimi: Mary

Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Söök, võrratu söök..   Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty18th December 2011, 18:20

"Kas sa oled kellegi tapnud?" küsis Mary, eirates fakti, et see küsimus oli arvatavasti liialt isiklik. Olenevalt vastusest samas. Noh.. Väiksemaid kuritegusid oli Mary ise ka toime saatnud, aga ta polnud kunagi laetud relvagi käes hoidnud.
Back to top Go down
Cameron Pearson

Cameron Pearson


Postituste arv : 231
Join date : 2011-12-16

Tegelane
Vanus: 22-aastane
Hüüdnimi: Cam

Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Söök, võrratu söök..   Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty18th December 2011, 18:24

"Võib-olla," vastas Cameron napisõnaliselt, koridoris peatumata. Ta ei saanud selles kindel olla. Aga inimeste pihta lasknud oli ta küll. Lihtsalt paljaste kätega polnud ta kedagi tapnud. Ja ta ei mõelnud sellele eriti. Varem või hiljem peab ta nagunii kellegi tapma. Loodame, et varem, saab siit ära.
Back to top Go down
Mary Hudson

Mary Hudson


Postituste arv : 196
Join date : 2011-12-17

Tegelane
Vanus: 19-aastane
Hüüdnimi: Mary

Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Söök, võrratu söök..   Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty18th December 2011, 18:30

"Mismõttes võib-olla? Kuidas sa sellist asja ei tea? Kas see küsimus sind ennast ei piina siis? Ja kust sa need kuulihaavad said?" päris Mary ärevalt, püsides kindlalt Cameroni kõrval. Mis kõik seal olid mingid mõrtsukad juba ja Mary oli see ainus loll naiivitar?
Back to top Go down
Cameron Pearson

Cameron Pearson


Postituste arv : 231
Join date : 2011-12-16

Tegelane
Vanus: 22-aastane
Hüüdnimi: Cam

Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Söök, võrratu söök..   Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty18th December 2011, 18:34

Ei, kindlasti polnud kõik juba mõrtsukad. Cameron peatus ja silmitses Mary't. Hea, et tal pusa seljas oli, muidu oleks kuulihaavast jäänud armi õlas näha. Samas poleks vahet. "Kui ma oma sõpradega panka röövisin, tekkis tulevahetus, milles hukkus kaks turvat ja üks ment. Mina sain neli kuuli. Ma tõesti ei lugenud, mitu inimest minu relvast lastud kuulidega pihta sai," sõnas mees. "Või äkki surid need inimesed kõik seal Divisioni käe läbi," lisas ta. "Ma tean vaid seda, et ma oleks pidanud surema, aga ma ärkasin siin," seega. Ta kõndis juba tunnelis valguse poole, aga talle anti uus võimalus. Vabandage nüüd, et ta seda kasutab. Cameron silmitses endast tunduvalt pisemat neidu kulm kortsus. "Küll sa oma motivatsiooni leiad," sõnas kutt viimaks.
Back to top Go down
Mary Hudson

Mary Hudson


Postituste arv : 196
Join date : 2011-12-17

Tegelane
Vanus: 19-aastane
Hüüdnimi: Mary

Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Söök, võrratu söök..   Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty18th December 2011, 18:38

Mary hammustas taas alahuulde, jättes parem kogu oma 'mul on nii kahju' ja 'said sa väga viga' mula endale. Mõttetud sõnakõlksud ei muudaks nagunii juhtunut. Aga no.. neli kuuli pluss veel teadmatus, kas sa oled kedagi tapnud või ei. Mary küll vastu ei peaks. "Ma arvan, et kogu maailmas pole piisavalt palju motivatsiooni, et sundida mind kedagi tapma," sõnas tüdruk vaid.
Back to top Go down
Ashley Lise Jaxon
Arsti abiline
Ashley Lise Jaxon


Postituste arv : 178
Join date : 2011-12-17

Tegelane
Vanus: 22a
Hüüdnimi: Lise

Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Söök, võrratu söök..   Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty18th December 2011, 18:48

"Sina!" kõlas Ashley huulilt kohe kui ta eemal Cameroni seismas märkas koos mingi neiuga, kelles ta ühe hiljutise Algaja ära tundis, kuid see ei puutunud hetkel absoluutselt temasse. Nad mõlemad olid terved, halleluuja, god bless those happy kids. Sekundi pärast kõlas koridorides vastu juba vaikne laksatus, kui arstineiu käsi kuti põsega kontakti saavutas ning sinna suure punase jälje jättis. "Sa arvad, et sa võid siin niimoodi... niimoodi..." Lise tegi käega mingi ebamäärase liigutuse, kui omadussõna otsis, pilk pahaselt kutil pidamas, kui ta siis suvaliselt jätkas: "..niimoodi rõõmsalt olla, aga tead mis? OLE EDASI! Ole siis! Eks vaatame, mis nägu sa kunagi muul ajal oled, kui sa nii õnnelik ei ole!" lõpetas Lise end juba veidi paremini tundes, et ta kellelegi kõrvakiilu virutada oli saanud, kuid siiski ikkaveel pahane. Shiny happy people... Pfft.
Back to top Go down
Cameron Pearson

Cameron Pearson


Postituste arv : 231
Join date : 2011-12-16

Tegelane
Vanus: 22-aastane
Hüüdnimi: Cam

Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Söök, võrratu söök..   Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty18th December 2011, 18:57

Cam hakkas juba midagi Mary'le vastama, kui teda katkestas Ashley hääl. Jõudmata kuidagi reageerida, sai ta juba kõrvakiilu näkku ning tema pea nõksatas kergelt küljele. Huh? "Sa oled ikka veel selle pärast pahane?" küsis Cam pilku Ashley'le viies. Ta ei saanud mitte midagi teha ka, muidu oleks ta kohe mässaja ja nad kõik teadsid, mis mässajatega juhtub. Seega edasi hoidis Cam oma suu kunni.
Back to top Go down
Mary Hudson

Mary Hudson


Postituste arv : 196
Join date : 2011-12-17

Tegelane
Vanus: 19-aastane
Hüüdnimi: Mary

Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Söök, võrratu söök..   Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty18th December 2011, 19:01

Midaaaa kuradit?! Mary näol oli puhas üllatus kui ta toda mõrda pealaest jalatallani pilguga mõõtis. "Natuke liiga avalik pole või?" pistis neidis vahele. Mis sest, et see üldse tema asi polnud. See tsikk segas nende vestlust. Ebaviisakas..
Back to top Go down
Ashley Lise Jaxon
Arsti abiline
Ashley Lise Jaxon


Postituste arv : 178
Join date : 2011-12-17

Tegelane
Vanus: 22a
Hüüdnimi: Lise

Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Söök, võrratu söök..   Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty18th December 2011, 19:05

Oh, see nägi nii võrratu välja, kui sa mingile musklihunnikule kõrvakiilu said virutada, kes igal muul ajal ühe sekundiga viis sind maha oleks võinud koksata. Lise huulile oleks peaaegu naeratus ilmunud, kuid siis tegi Cameron uuesti suu lahti ning talle tuli meelde, et ta on siin parajasti pahane, ükskõik kui mõnus see siis ka ei olnud talle kõrvakiile virutada. "See!" alustas näitsik tõsiselt, just kui ta teaks, mida ta nüüd ütlema hakkab. "..ei puutu absoluutselt sinusse. Ma loodan, et sa oled endaga rahul!" lõpetas ta teatraalse silmakissitusega andes mõista, et Cameron oli kogu maailma probleemides süüdlane, vaatas hetkeks uue Algaja poole, kes midagi uuris, kuid pöördus siis ümber, et oma tööpostile naasta. Adios.
Back to top Go down
Cameron Pearson

Cameron Pearson


Postituste arv : 231
Join date : 2011-12-16

Tegelane
Vanus: 22-aastane
Hüüdnimi: Cam

Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Söök, võrratu söök..   Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty18th December 2011, 19:11

Cameron vaikis ja saatis Ashley't mõne aja pilguga. Noo jah siis. Seejärel viis ta silmad tagasi Mary'le ja siis juba treeningsaali uksele, hakates taas sinna poole astuma, nagu poleks vahepeal mitte midagi juhtunud. Tho mehe põsk punetas nüüd ja ta pidi tunnistama, et Lise löök oli päris valus. Aga eks arst teabki, kuidas endale minimaalselt haiget tehes teistele maksimaalselt haiget teha.
Back to top Go down
Mary Hudson

Mary Hudson


Postituste arv : 196
Join date : 2011-12-17

Tegelane
Vanus: 19-aastane
Hüüdnimi: Mary

Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Söök, võrratu söök..   Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty18th December 2011, 19:13

"Kes see mõrd veel oli?" küsis Mary kulme kortsutades. "Ja mida sa talle tegid?" lisas neidis. Jeah, tal endiselt pohhui, mis oli tema asi ja mis mitte. Oma süü, et tema nina all omi asju arutama hakkasid.
Back to top Go down
Cameron Pearson

Cameron Pearson


Postituste arv : 231
Join date : 2011-12-16

Tegelane
Vanus: 22-aastane
Hüüdnimi: Cam

Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Söök, võrratu söök..   Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty18th December 2011, 19:16

"Ta on arsti abi, mitte mõrd," sõnas Cam kui viimaks ometi treeningsaali jõudis. Üsna paljud juba tegelesid seal oma asjadega. Cameron suundus aga otsejoones poksikoti juurde, mille läheduses riiulil olid ka vajalikud sidemed. "Mina talle? Tema lõi mind ju," sõnas kutt. Come on. Cameron oli lihtsalt seisnud.
Back to top Go down
Mary Hudson

Mary Hudson


Postituste arv : 196
Join date : 2011-12-17

Tegelane
Vanus: 19-aastane
Hüüdnimi: Mary

Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Söök, võrratu söök..   Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty18th December 2011, 19:24

"Teeb sama välja," sõnas Mary kergelt õlgu kehitades. "Sa küsisid, kas ta on ikka veel pahane.. Mille pärast ta pahane peaks olema?" päris tüdruk edasi. Ja ega ta enne lõpetada ei kavatsenud kui ta vastuse oli saanud.
Back to top Go down
Cameron Pearson

Cameron Pearson


Postituste arv : 231
Join date : 2011-12-16

Tegelane
Vanus: 22-aastane
Hüüdnimi: Cam

Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Söök, võrratu söök..   Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty18th December 2011, 19:29

"See pole sinu asi või mis," sõnas mees, võttis riiulist kaks sidemerulli ja hakkas esimest ümber oma vasaku käe rullima. Hoolikalt ent samas kiirelt. See polnud tõesti Mary asi ja Cam polnud Lise't ennast peksma kutsunud. Aga nüüd ta teadis milles asi ja sestap ta nii rahulik selle pärast oligi. Olgugi, et personal tavaliselt seal sedasi ei trollinud Algajaid.
Back to top Go down
Mary Hudson

Mary Hudson


Postituste arv : 196
Join date : 2011-12-17

Tegelane
Vanus: 19-aastane
Hüüdnimi: Mary

Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Söök, võrratu söök..   Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty18th December 2011, 19:31

"No kui mingi arstitädi sind minu nina all peksma tuleb, siis ikka natuke on küll," sõnas Mary pahaselt. Talle ei meeldinud selline jura ja vähemalt praeguses olekus polnud neidisel mingit probleemi selle välja näitamisega.
Back to top Go down
Cameron Pearson

Cameron Pearson


Postituste arv : 231
Join date : 2011-12-16

Tegelane
Vanus: 22-aastane
Hüüdnimi: Cam

Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Söök, võrratu söök..   Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty18th December 2011, 19:35

"Siis mine küsi tema käest. Mina teda ei tellinud," sõnas Cam, hakates teist kätt siduma. "Ja isegi kui asjad juhtuvad sinu nina all ei tee see neist sinu asju. Know why? Sest sina ei ela minu ega Lise elu. Ja mina ei küsi sinult sinu asjade kohta, mis minu asjad pole," lisas kutt. Ala kui tihti too end süstis ja nii edasi. Mary'l oli alati võimalus keelduda vastamast ja siis poleks Cam edasi küsinud. Viisakus on selle nimi.
Back to top Go down
Mary Hudson

Mary Hudson


Postituste arv : 196
Join date : 2011-12-17

Tegelane
Vanus: 19-aastane
Hüüdnimi: Mary

Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Söök, võrratu söök..   Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty18th December 2011, 19:38

"Sinu ega Lise? Sa kutsud teda eesnime pidi? Las ma pakun.. Teil oli üheöösuhe ja tema lootis, et sellest kujuneb suur armastus?" küsis Mary üsna põlglikul toonil. Neil polnud miski lubatud ja nüüd järsku semmis üks algajatest mingi arstiga. Kui normaalne, eks ole.
Back to top Go down
Cameron Pearson

Cameron Pearson


Postituste arv : 231
Join date : 2011-12-16

Tegelane
Vanus: 22-aastane
Hüüdnimi: Cam

Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Söök, võrratu söök..   Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty18th December 2011, 19:42

Cam muigas. "Kui see mõte sul öösiti magada aitab," sõnas ta ning astus koti juurde, hakates seda soenduseks alguses rahulikult taguma. Kui ta tõesti tagaks Lisega magada siis ilmselt lööks naine talle kolm rahustit kaela ja lõikaks talt unepealt munad maha. Samas. who knows. Alati võis proovida, aga kas Cam julgeks tagajärgedega riskida? Mine tea, kui karmilt Lise ei ütleb.
Back to top Go down
Sponsored content





Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Söök, võrratu söök..   Söök, võrratu söök.. - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Söök, võrratu söök..
Back to top 
Page 2 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Division :: Division :: Söökla-
Jump to: