Division
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Links

Tutvustus

Kes on kes?

Latest topics
» 60 Thompson [OPERATSIOON MUST NOOL]
Õhtune jalutuskäik - Page 2 Emptyby Nadine Dubont 31st December 2011, 17:13

» Speak up..
Õhtune jalutuskäik - Page 2 Emptyby Lieyre Paige 29th December 2011, 18:31

» Studying vs. sleeping
Õhtune jalutuskäik - Page 2 Emptyby Aislinn Newton 29th December 2011, 16:33

» Let's waste time chasing cars.
Õhtune jalutuskäik - Page 2 Emptyby Jamie Morgan 29th December 2011, 10:07

» Breakfast time
Õhtune jalutuskäik - Page 2 Emptyby Lieyre Paige 27th December 2011, 20:34

» HOT or NOT
Õhtune jalutuskäik - Page 2 Emptyby Brianna Mendoza 27th December 2011, 19:33

» Shopping time
Õhtune jalutuskäik - Page 2 Emptyby Brianna Mendoza 27th December 2011, 18:39

» Kaerahelbed
Õhtune jalutuskäik - Page 2 Emptyby Lieyre Paige 27th December 2011, 18:20

» Õhtune jalutuskäik
Õhtune jalutuskäik - Page 2 Emptyby Brianna Mendoza 27th December 2011, 18:07

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 26 on 17th January 2024, 02:00
Top posters
Riley de Marante (285)
Õhtune jalutuskäik - Page 2 I_vote_lcapÕhtune jalutuskäik - Page 2 I_voting_barÕhtune jalutuskäik - Page 2 I_vote_rcap 
Cameron Pearson (231)
Õhtune jalutuskäik - Page 2 I_vote_lcapÕhtune jalutuskäik - Page 2 I_voting_barÕhtune jalutuskäik - Page 2 I_vote_rcap 
Thomas Mallory (230)
Õhtune jalutuskäik - Page 2 I_vote_lcapÕhtune jalutuskäik - Page 2 I_voting_barÕhtune jalutuskäik - Page 2 I_vote_rcap 
Jacqueline Sharp (202)
Õhtune jalutuskäik - Page 2 I_vote_lcapÕhtune jalutuskäik - Page 2 I_voting_barÕhtune jalutuskäik - Page 2 I_vote_rcap 
Mary Hudson (196)
Õhtune jalutuskäik - Page 2 I_vote_lcapÕhtune jalutuskäik - Page 2 I_voting_barÕhtune jalutuskäik - Page 2 I_vote_rcap 
Agatha Holmes (195)
Õhtune jalutuskäik - Page 2 I_vote_lcapÕhtune jalutuskäik - Page 2 I_voting_barÕhtune jalutuskäik - Page 2 I_vote_rcap 
Ashley Lise Jaxon (178)
Õhtune jalutuskäik - Page 2 I_vote_lcapÕhtune jalutuskäik - Page 2 I_voting_barÕhtune jalutuskäik - Page 2 I_vote_rcap 
Aislinn Newton (167)
Õhtune jalutuskäik - Page 2 I_vote_lcapÕhtune jalutuskäik - Page 2 I_voting_barÕhtune jalutuskäik - Page 2 I_vote_rcap 
Nadine Dubont (86)
Õhtune jalutuskäik - Page 2 I_vote_lcapÕhtune jalutuskäik - Page 2 I_voting_barÕhtune jalutuskäik - Page 2 I_vote_rcap 
Patrick Williams (86)
Õhtune jalutuskäik - Page 2 I_vote_lcapÕhtune jalutuskäik - Page 2 I_voting_barÕhtune jalutuskäik - Page 2 I_vote_rcap 

 

 Õhtune jalutuskäik

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Thomas Mallory
Tavaagent
Thomas Mallory


Postituste arv : 230
Join date : 2011-12-20

Tegelane
Vanus: 27
Hüüdnimi: Thom/Tom

Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty26th December 2011, 18:36

Thomas muigas. "Rahu, rahu," sõnas mees naeratusega ja lonksas uuesti enda õlu. "Mida sulle peale muusika ja kokkamise meeldib teha?" vahetas Tom teemat. Ta ei tahtnud, et jutt läheks ta enda peale, sest siis pidi ta leierdama seda vana kulunud õpetatud juttu.
Back to top Go down
Brianna Mendoza

Brianna Mendoza


Postituste arv : 69
Join date : 2011-12-25
Age : 27

Tegelane
Vanus: 18
Hüüdnimi: Ann

Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty26th December 2011, 18:39

"Läksin vist jah veidi liiale." ütles neiu ja punastas järsku hakkas tal kuum, ta võttis kampsuni seljast ja uuesti võttis suutäie oma joogist, mis varsti-varsti on lõppemas. Tuleb vist uus tellida, tuju tõuseb. "Mulle meeldib hirmsasti šopata, aga seda ju koolis õppida ei saa... Ja kitarrimängimine on mõnus ja kiired autod, motikad... Mmm... Ja kõike veel sellist." ütles neiu ja mõtles, et temast ei ole mõtet kogu aeg rääkida. "Mis sulle endale meeldib?" küsis Bri.
Back to top Go down
Thomas Mallory
Tavaagent
Thomas Mallory


Postituste arv : 230
Join date : 2011-12-20

Tegelane
Vanus: 27
Hüüdnimi: Thom/Tom

Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty26th December 2011, 18:48

"Noh, kokkamise ja muusika osas meie huvid kattuvad. Autod ja motikad on ka minu teema...Šoppamine ja sellesarnane küll üks mu lemmikutest pole," arvas Thomas muigega. Ta ei viitsinud kolada tundide viisi mööda poode ringi.
Back to top Go down
Brianna Mendoza

Brianna Mendoza


Postituste arv : 69
Join date : 2011-12-25
Age : 27

Tegelane
Vanus: 18
Hüüdnimi: Ann

Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty26th December 2011, 18:52

"Ega ma oleks imestanud kah, kui sulle oleks šoppamine meeldinud." naeratas neiu. "Tegelikult tahaksin ma endale motikat ja mõnda kiiiret sportautot. Väääääääga kiiret." Ja nii oligi. Bri üheks suurimaks sooviks oligi omada motikat või kiiret sportautot ja siis need trahvid lihtsalt tuleksid, temal piire poleks.
Back to top Go down
Thomas Mallory
Tavaagent
Thomas Mallory


Postituste arv : 230
Join date : 2011-12-20

Tegelane
Vanus: 27
Hüüdnimi: Thom/Tom

Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty26th December 2011, 18:54

"Kiired mootorrattad ja autod maksavad ikka päris palju...Küll hiljem see tuhin sul vast üle läheb," pakkus Thomas. Naistel see jäi üldjuhul tagaplaanile edasises elus. Esikohale tõsteti riided ja kõik muu selline.
Back to top Go down
Brianna Mendoza

Brianna Mendoza


Postituste arv : 69
Join date : 2011-12-25
Age : 27

Tegelane
Vanus: 18
Hüüdnimi: Ann

Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty26th December 2011, 18:59

"Ma kujutan ette, et sa ei uskunud, et ma selline olen. Üllatused on huvitavad, muidugi. Aga ma usun, et kunagi, kui täitsa tubli olen ja ilusti raha olen kõrvale pannud, saan lubada midagi. Ema mul selline kitsipunn ja ta ei salli ka selliseid asju, nii et pole midagi imestada, kui ta mulle seda ei luba." Brianna oligi natukene teistmoodi, mis teha. "Sul endal ka mõni selline masin?" küsis neidis siis.
Back to top Go down
Thomas Mallory
Tavaagent
Thomas Mallory


Postituste arv : 230
Join date : 2011-12-20

Tegelane
Vanus: 27
Hüüdnimi: Thom/Tom

Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty26th December 2011, 19:19

Thomas muigas. Brianna tundus mehele ikka väga naiivne. Milline ema ostaks enda ales täisealiseks saanud tütrele kiire auto. "On küll," vastas Tom noogutusega. "Suzuki C109R ja 68-nda aasta Ford Mustang Cobra," lisas mees muigega.
Back to top Go down
Brianna Mendoza

Brianna Mendoza


Postituste arv : 69
Join date : 2011-12-25
Age : 27

Tegelane
Vanus: 18
Hüüdnimi: Ann

Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty26th December 2011, 20:05

Tüdrukul läksid silmad särama. "Midaaa?" Äge, mõtles ta endamisi. Selline kutt, kellel on kiire auto ja motikas... Mmmm... Unistuse mees, Alexi puhul jäi aga vanus suureks teguriks. Üleüldse, mis mõtted? Esimesel päeval juba sellised mõtted, Bri ei saanud endastki enam aru, mis teha, aga ju siis tema masinad tegid oma töö. Tüdruk lõpetas oma joogi ja kutsus kelneri. "Palun veel üks!" ja siis vaatas noormehele otsa. "Räägi endast." Noormees tundus lihtsalt salapärane ja huvitav.
Back to top Go down
Thomas Mallory
Tavaagent
Thomas Mallory


Postituste arv : 230
Join date : 2011-12-20

Tegelane
Vanus: 27
Hüüdnimi: Thom/Tom

Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty26th December 2011, 20:12

Thomas mõtles natuke :"Mida ma ikka oskan rääkida...Mulle meeldib joonistada. Tegelikult rohkem sodida. Ma võtan kätte paberi ja pastaka ning hakkas sinna igasuguseid asju kritseldama, mis pähe löövad." Järjekordne asi, mida ta tohtis rääkida. Õnneks polnud vaja varjata muid asju, kui ainult osa minevikust ja ametit.
Back to top Go down
Brianna Mendoza

Brianna Mendoza


Postituste arv : 69
Join date : 2011-12-25
Age : 27

Tegelane
Vanus: 18
Hüüdnimi: Ann

Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty26th December 2011, 20:20

"Mina näiteks ei oska üldse joonistada, aga laulda ja kitarrimängimine tuleb hästi välja, isegi väga." sõnas neiu, muud ta ka ei osanud öelda. Šoppamine ei saa ju kunagi hästi või halvasti välja tulla, pole tegelikult mingisugust oskust vaja. "Kokkamine mulle väga meeldib, üleüldse on söök mu lemmikasi." Hakkas ta valjult rääkima. Brianna ainult sööks ja tegelikult ka on see nii.
Back to top Go down
Thomas Mallory
Tavaagent
Thomas Mallory


Postituste arv : 230
Join date : 2011-12-20

Tegelane
Vanus: 27
Hüüdnimi: Thom/Tom

Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty26th December 2011, 20:30

"Ma ka ei oska joonistada...Kitarr tõmbab mind ka," lausus Thom ja lõpetas enda klaasi õlut. Täna ta rohkem ei tahtnud, polnud lihtsalt soovi. "Kokkamine on paeluv," nõustus Thomas kerge peanoogutusega.
Back to top Go down
Brianna Mendoza

Brianna Mendoza


Postituste arv : 69
Join date : 2011-12-25
Age : 27

Tegelane
Vanus: 18
Hüüdnimi: Ann

Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty26th December 2011, 20:40

"Jaa... niisama kritseldada meeldib kõigile vist, aga tavaliselt ongi nii, et see kes ikka hästi oskab joonistada, väidab vastupidist. Ma ise arvan, et sa oskad. Jaa... Kitarr on hea." Neiu sai oma joogi ja võttis sealt kohe lonksu. Naeratas siis. "Mulle nii meeldib süüa teha, eriti veel neid millega peab kaua jändama, sest pärast on nii hea süüa seda... Kaua tehtud, aga hästi."
Back to top Go down
Thomas Mallory
Tavaagent
Thomas Mallory


Postituste arv : 230
Join date : 2011-12-20

Tegelane
Vanus: 27
Hüüdnimi: Thom/Tom

Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty26th December 2011, 20:47

"Mulle meeldivad just need kiired, 10-20 minutilised toidud. Neid on tegelikult nii palju," rääkis Thomas ja viis hetkeks pilgu üle baari. Üsna paljude meeste pilgud olid Brianna peale peatuma jäänud.
Back to top Go down
Brianna Mendoza

Brianna Mendoza


Postituste arv : 69
Join date : 2011-12-25
Age : 27

Tegelane
Vanus: 18
Hüüdnimi: Ann

Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty26th December 2011, 20:50

"Ega nendelgi viga pole." Pilgutas Bri silma, vestluskaaslane meeldis talle väga. Jutt muudkui jooksis. "Ja mida siis kõige rohkem? Ahjuroad, supid, magustoidud?" hakkas neiu edasi pärima.
Back to top Go down
Thomas Mallory
Tavaagent
Thomas Mallory


Postituste arv : 230
Join date : 2011-12-20

Tegelane
Vanus: 27
Hüüdnimi: Thom/Tom

Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty26th December 2011, 20:57

"Ma viitsin kõige rohkem vaeva magustoitude kallal näha," tunnistas mees. "Kuigi ma ise magusat väga palju ei armasta," lisas Thomas. Veider, eks. Teda ei huvitanud paljude halb arvamus meeste kohta, kes kokkavad.
Back to top Go down
Brianna Mendoza

Brianna Mendoza


Postituste arv : 69
Join date : 2011-12-25
Age : 27

Tegelane
Vanus: 18
Hüüdnimi: Ann

Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty26th December 2011, 21:01

"Hmm... magustoidud." mõtles neiu. "Jah, muidugi, ma arvan, et mul on samamoodi. Aga mis su lemmikroog siis on?" küsis ta veel. Kõik see tundus nii põnev, rääkida hobidest mehega, kellel on samad huvid.
Back to top Go down
Thomas Mallory
Tavaagent
Thomas Mallory


Postituste arv : 230
Join date : 2011-12-20

Tegelane
Vanus: 27
Hüüdnimi: Thom/Tom

Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty27th December 2011, 14:23

"Mmm...Juustu-tüümiani pirukad," lausus mees. See oli lihtne teha, aga maitses imeliselt. Eriti head olid nad soojalt koos mõne supiga. "Ja sinul?" uuris Thomas vastu.
Back to top Go down
Brianna Mendoza

Brianna Mendoza


Postituste arv : 69
Join date : 2011-12-25
Age : 27

Tegelane
Vanus: 18
Hüüdnimi: Ann

Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty27th December 2011, 14:47

"Huvitav... Mulle just meeldib nagu maitserohelisega saia teha, see maitseb imehästi, eriti veel soojalt. Ja šokolaadi-mandlitort on ka hea!" Hakkas tütarlaps kohe suure nimekirja oma lemmikasjadest tegema, neid oli tegelikult veel. "Ja grillkana on ka hea. Hea küll, aitab siis nendestki." Hakkas Brianna naerma. "Oota ja maasikasmuuti on ka hea." lisas ta.
Back to top Go down
Thomas Mallory
Tavaagent
Thomas Mallory


Postituste arv : 230
Join date : 2011-12-20

Tegelane
Vanus: 27
Hüüdnimi: Thom/Tom

Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty27th December 2011, 15:05

"Sa oled vist kõigesööja," lausus Thomas muigega. Mida rohkem Tom Briannaga rääkis, sai mees aru, et neiu oli tõesti 18. Bri elu oli palju lihtsa, kui ta võis arvata.
Back to top Go down
Brianna Mendoza

Brianna Mendoza


Postituste arv : 69
Join date : 2011-12-25
Age : 27

Tegelane
Vanus: 18
Hüüdnimi: Ann

Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty27th December 2011, 15:29

"Oliive ma vihkan, kui aus olla. Ülejäänut peaksin sööma, ega ma ju kõike söönuda ka pole, nii et ma ei tea, kuidas miski maitseb." ütles Bri. "Kuidas sinuga on?" Tüdruk võttis oma Bloody Mary'st viimase lonksu ja siis mõtles, et aitab alkoholist.
Back to top Go down
Thomas Mallory
Tavaagent
Thomas Mallory


Postituste arv : 230
Join date : 2011-12-20

Tegelane
Vanus: 27
Hüüdnimi: Thom/Tom

Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty27th December 2011, 15:40

"Põhimõtteliselt kõike, kui see on söödav," vastas Thomas ja jälgis ühte meest, kes tundus liiga täis. Baarikaklust ei saanud lähiajal välistada. Oh joy.
Back to top Go down
Brianna Mendoza

Brianna Mendoza


Postituste arv : 69
Join date : 2011-12-25
Age : 27

Tegelane
Vanus: 18
Hüüdnimi: Ann

Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty27th December 2011, 15:43

Brianna hakkas naerma. "Hästi öeldud, hästi." See tundus naljakas. Peale Alexi ringi vaatamist jäi ka tüdruk vaatama ümberringi olevaid inimesi. Suurem osa oli joobes, tähendab peaaegu kõik. Aga mis teha, õhtune aeg ja inimesed ju tahavad lõõgastuda. "Käid sa tihti baarides?" küsis siis neiu, et mitte vaikuses passida, kuigi seal baaris oli üsna lärmakas.
Back to top Go down
Thomas Mallory
Tavaagent
Thomas Mallory


Postituste arv : 230
Join date : 2011-12-20

Tegelane
Vanus: 27
Hüüdnimi: Thom/Tom

Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty27th December 2011, 15:47

"Ikka satun aeg-ajalt," vastas mees, viies enda silmad jälle neiu omadele. "Ja ma loodan, et sina nendesse eriti ei satu," lisas Thomas. Lärm läks baaris suuremaks. Varsti olid ilmselt Tom'i käed tööd täis.
Back to top Go down
Brianna Mendoza

Brianna Mendoza


Postituste arv : 69
Join date : 2011-12-25
Age : 27

Tegelane
Vanus: 18
Hüüdnimi: Ann

Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty27th December 2011, 15:56

"Mina? Ei, väga harva. Ja kui siis ikka sõpradega, ma üksi ei käi eriti kuskil baarides, üksi istuda on igav." vastas neiu. Jah, tõesti oli lärm suuremaks läinud ja Bri ei kannatanud kaklusi, nende ajal oleks võinud tüdruku otse hullumajja viia. "Äkki lahkuks? Läheb siin veel kakluseks, ma ei seedi neid asju."
Back to top Go down
Thomas Mallory
Tavaagent
Thomas Mallory


Postituste arv : 230
Join date : 2011-12-20

Tegelane
Vanus: 27
Hüüdnimi: Thom/Tom

Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty27th December 2011, 15:59

Thomas noogutas. "Peaks jah vist minema," nõustus mees ja tõusis ning läks maksis jookide eest ära. Tagasi tulnud, võttis ta toolileenilt enda nahktagi ja tõmbas selle selga. Juba muutus karjumine kõvemaks.
Back to top Go down
Sponsored content





Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   Õhtune jalutuskäik - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Õhtune jalutuskäik
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Division :: New York City :: Pargid-
Jump to: