HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Links

Tutvustus

Kes on kes?

Latest topics
» 60 Thompson [OPERATSIOON MUST NOOL]
by Nadine Dubont 31st December 2011, 17:13

» Speak up..
by Lieyre Paige 29th December 2011, 18:31

» Studying vs. sleeping
by Aislinn Newton 29th December 2011, 16:33

» Let's waste time chasing cars.
by Jamie Morgan 29th December 2011, 10:07

» Breakfast time
by Lieyre Paige 27th December 2011, 20:34

» HOT or NOT
by Brianna Mendoza 27th December 2011, 19:33

» Shopping time
by Brianna Mendoza 27th December 2011, 18:39

» Kaerahelbed
by Lieyre Paige 27th December 2011, 18:20

» Õhtune jalutuskäik
by Brianna Mendoza 27th December 2011, 18:07

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 12 on 20th December 2011, 19:02
Top posters
Riley de Marante (285)

Cameron Pearson (231)

Thomas Mallory (230)

Jacqueline Sharp (202)

Mary Hudson (196)

Agatha Holmes (195)

Ashley Lise Jaxon (178)

Aislinn Newton (167)

Nadine Dubont (86)

Patrick Williams (86)

Share | 

Õhtune jalutuskäik

Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Brianna Mendoza

Postituste arv : 69

Tegelane
Vanus: 18
Hüüdnimi: Ann

PostSubject: Õhtune jalutuskäik   26th December 2011, 16:31

Brianna oli just oma emal külas käinud ja nüüd parki närve rahustama tulnud. Õhtused jalutuskäigud meeldisid talle väga, eriti kui päike loojus ja õrnalt tibutas, kuid nüüd oli lihtsalt tugev tuul ja väljas juba üpris pime. Üleni musta riietatud tüdruk kuulas muusikat oma iPodist ja mõtles rahulikult oma mõtteid, kuni lõpuks istus pingile ja suurest vihast suitsu põlema pani, tegelikult talle suitsetamine ei meeldinud, aga kui tal tuju väga kehv oli, tegi seda ise.
Back to top Go down
View user profile
Thomas Mallory
Tavaagent

Postituste arv : 230

Tegelane
Vanus: 27
Hüüdnimi: Thom/Tom

PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   26th December 2011, 16:37

Thomas tuli just töölt ja otsustas läbi pargi koju minna. Näinud ühte neiut üritades enda suitsu põlema panna, võttis mees enda välgumihkli taskust. "Palun," sõnas Tom, süüdates ise tüdruku sigareti ära. Mees istus pingile.
Back to top Go down
View user profile
Brianna Mendoza

Tegelane

PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   26th December 2011, 16:41

Neiu võpatas, kui järsku enda ees noormeest nägi ning siis naeratas endamisi. "Aitäh." sõnas neidis naeratades ja siis pakkus ka poisile enda peenikest naistesuitsu. Muidugi hakkas Brianna isegi selle peale naerma, aga see oli ju viisakusest, lapsehoidja õpetused olid meeldejäävad. "Brianna olen, kutsu kuidas tahad." ütles ta veel lisaks, muidu oleks ju tobe vaikus olnud.
Back to top Go down
View user profile
Thomas Mallory
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   26th December 2011, 16:47

"Ei, aitäh," vastas Thomas muigega. "Olgu, Brianna. Mina olen Alex," vastas mees, kuid ei tundnud vajadust otsida välja enda suitsupakk. Ega ta polnud kõige suurem suitsumees, ta oleks suutnud kindlasti kellegi soovil selle maha jätta, ainult, et seda kedagi polnud.
Back to top Go down
View user profile
Brianna Mendoza

Tegelane

PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   26th December 2011, 16:50

"Hmm... Alex, olgu. Mis sind siia toob nii hilisel tunnil?" Tüdruk püüdis olla väga soliidne, kuigi seda oli vist aru saada, kuidas ta üle pakub. Päriselt ta ju selline polnud.
Back to top Go down
View user profile
Thomas Mallory
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   26th December 2011, 16:53

"Töölt tulin," vastas Thomas lihtsalt. "Ja sind?" läks mees kohe sina peale üle. Tom tundis, kuidas vihm hakkas tihemaks muutuma. Not good. Thomas jäi huviga vaatama, millal Bri suits ära kustkub.
Back to top Go down
View user profile
Brianna Mendoza

Tegelane

PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   26th December 2011, 16:59

Brianna muigas. "Töölt?" pomises ta omaette. "Mina, niisama. Läksin jälle emaga tülli... Jälle." Rõhutas ta sõna 'jälle', seda ju juhtub viimasel ajal eriti tihti. Neiu võttis mahvi oma õunamaitselisest sigarist ja siis sõnas: "Mis tööd Sa teed ka? Kui muidugi küsida tohib." Ta oli selline uudishimulik, mis teha.
Back to top Go down
View user profile
Thomas Mallory
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   26th December 2011, 17:05

Emaga...Hmh, jälle sattus Thomas mõne alaealise peale. Tal oli mingisugune pedobeari sensor vist sisse ehitatud. "Spordipoes töötan. Tegelen seal tellimuste ja muu sellisega," vastas Tom. Vale, vale, VALE! Aga muudmoodi ei saanud. Mis saaks, kui öelda, et 'ahh tapan inimesi, et leiba laual hoida'. Bri ja ka Tom oleksid mõne aja pärast kutupiilud.
Back to top Go down
View user profile
Brianna Mendoza

Tegelane

PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   26th December 2011, 17:08

"Huvitav... või siis ka mitte. Täiesti tavaline töö. Ise otsin ka midagi, keskool sai läbi ja ülikooli vaevalt lähen. Praegu ema toetab, aga varsti oleks vaja oma elu peale kka minna ju. Aga jah, mis ma sulle ikka jahun siin, me ei tunnegi üksteist." hakkas neiu naerma, tõmbas veel mahvi ja viskas suitsu minema, mis sest, et seal üle poole alles oli, ta lihtsalt ei seedinud seda asja, ainult väga harva ja praegu ta pahatuju oligi läinud. "Kas sa ei tea, oleks kellelgi mõnda tööd pakkuda?" küsis Bri.
Back to top Go down
View user profile
Thomas Mallory
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   26th December 2011, 17:12

"Ehk läheks kuhugi vihma eest varju, seal saaks edasi rääkida," pakkus Thomas. Ta oli kindel, et ta ei hakka Briannale Divisionist rääkima. Tal oli ema, tal oli kodu, tal oli nii palju, millest ta oleks pidanud loobuma. "Sa ütlesid, et lõpetasid kooli, kas sa oled siis 18-19?" küsis Tom üle. Just to be sure.
Back to top Go down
View user profile
Brianna Mendoza

Tegelane

PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   26th December 2011, 17:17

"Oleks parem küll jah, juuksed saavad ju muidu märjaks." Oihh, seda poleks pidanud neiu ütlema, mõtles ta järgi ja tõmbas kapuutsi pähe. Hakkas korraks endamisi naerma ja siis tõusis, vaatas ringi, kuhu minna. Nägi esimest majakest, kuhu koridori ilmselt oleks saanud varju minna, vaatas siis Alexile otsa, et hakkaks minema. "Olen 18, varsti saan 19. Ja kui vana sa oled siis?" küsis ta, et jälle tobedat vaikust ei tuleks.
Back to top Go down
View user profile
Thomas Mallory
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   26th December 2011, 17:21

"Ehk läheks sinna," osutas Thomas ühele baarile. Too koht oli enam-vähem normaalne, aga paremat kohta läheduses polnud. "27 aastat olen juba maad kulutanud," vastas Tom muigega. 9 aastat vahet. Jälle.
Back to top Go down
View user profile
Brianna Mendoza

Tegelane

PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   26th December 2011, 17:25

"Hmmm... hea küll." Võttis oma koti ning hakkas siis sinnapoole minema, korraks seisatas, et oodata noormeest järgi. "Kusjuures ei ütleks, et nii vana oled..." Naeratas ta endamisi.
Back to top Go down
View user profile
Thomas Mallory
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   26th December 2011, 17:29

"Ei tea, kas võtta seda komplimendina või mitte," vastas Tom muigega ja järgnes Briannale. "Sa otsid siis tööd...Aga miks sa näiteks midagi edasi õppima ei lähe?" küsis mees. Isegi kui ülikooli ei saanud, olid olemas ka ametikoolid.
Back to top Go down
View user profile
Brianna Mendoza

Tegelane

PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   26th December 2011, 17:35

"Mina võtaks komplimendina... Näed noor välja seetähendab." Pilgutas neidis silma. "Ma olen laisk, ma ütlen ausalt, olen mõelnud küll, aga ei tea täpselt mida teha ja nii, et ehk teenin veidi taskuraha ja äkki tuleb mõte, mida teha..." ohkas. "Kutsetestid ka ei aita minuarust... Ma ei teagi nüüd..."
Back to top Go down
View user profile
Thomas Mallory
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   26th December 2011, 17:41

Thomas avas neiule baariukse ja astus Bri järel sinna sisse ning nägi, et täna polnud see koht kõige vaiksem. Kuna letiesine oli täis, lausus mees :"Vali mõni laud välja...Aa, see kaa, et mida ma sulle tellin?"
Back to top Go down
View user profile
Brianna Mendoza

Tegelane

PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   26th December 2011, 17:47

"Hmm... siin on lärmakas." Naeratas tüdruk ja astus siis sisse, vaadates ümberringi. Vabu laudu oli väga. "Lähme siiasamma, mis vahet seal on. Ma ei taha midagi... Või siiski. Täna on ju reede... Võtaks lihtsalt ühe Bloody Mary, ehk. Aitäh sulle!" Ja istus siis maha, oodates, et Alex mingi teema üles võtaks.
Back to top Go down
View user profile
Thomas Mallory
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   26th December 2011, 17:55

Thom noogutas ja läks leti juurde tellimust sisse andma. Endale tellis mees ühe pindise õlu. Jookidega lauda naasnud, asetas Tom naise tellitu ta ette ja istus ise neiu vastu. Thomas võttis enda nahktagi seljast ja pani selle toolileenile kuivama. "Ma ei soovita sul veel tööle minna, lapsepõlv pole sul veel läbi," arvas mees.
Back to top Go down
View user profile
Brianna Mendoza

Tegelane

PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   26th December 2011, 18:04

Samal ajal, kui Alex läks tellimust sisse andma, võttis neidis ära jaki, mis tal peal oli ja otsis kotist rahakoti välja ja asetas selle lauale. "Aitäh." Tüdruk ehmus selle lause peale ja ikka puudutati talle valusat teemat. "Polegi erilist lapsepõlve olnud, mis vahet seal enam." sõnas ta.
Back to top Go down
View user profile
Thomas Mallory
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   26th December 2011, 18:08

Thomas viis enda sinised silmad neiule. "Ma olen kindel, et su lapsepõlv oli...On parem, kui enamusel siit baarist," lausus mees madalal hääletoonil. Tegelikult oli Tom lastekodust pärit, aga Divisioni loodud ajaloos on tal täiesti tavalised vanemad olemas. Naeruväärne.
Back to top Go down
View user profile
Brianna Mendoza

Tegelane

PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   26th December 2011, 18:13

"Seda küll... Aga ilma isata ja põhimõtteliselt ka ilma emata?" nutt tuli kurku, aga ta oli sellega juba harjunud, nutma ei hakanud. Kange tütarlaps, aga samas, muidugi on nii et tõde on valus kuulata, Bri puhul see lihtsalt ei toiminud.
Back to top Go down
View user profile
Thomas Mallory
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   26th December 2011, 18:18

Thomas teadis seda täpselt. Lastekodu polnud lust ja lillepidu, seal oli palju temasuguseid, kes nõudsid ainult natukenegi tähelepanu ja hoolivust. Mees ei vastanud midagi vaid lonksas õlut. Ta ei saanud öelda, ta ei tohtinud. "Aga ma soovitan sul ikkagi midagi edasi õppida. Mina ei osanud ka valikut teha, hakkasin hoopis ametit õppima," vastas Tom. Seda ta tohtis rääkida.
Back to top Go down
View user profile
Brianna Mendoza

Tegelane

PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   26th December 2011, 18:22

Tütarlaps sai aru, et see teema pole Alexi jaoks õige. Olgu vaikime sellel teemal, nii on kõigile parem. "Samas huvitavad mind paljud asjad... Muusika, kokkamine ja muu selline, raske on ju valikut teha." rääkis Bri nii nagu oli. Tõesti raske. Võttis lonksu oma Bloody Maryst ja imestas, et see nii hästi maitses... Vähemalt täna.
Back to top Go down
View user profile
Thomas Mallory
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   26th December 2011, 18:25

"Mine siis näiteks ametikooli kokkamist õppima...Või mingit instrumenti. Seal ametikoolis, kus mina käisin, sai teenida kooliköögis raha ka. Hästi mõnus oli," rääkis Thomas. Isegi nõudepesumasinate tühjaks laadimine oli seal mitmekesi mõnus töö.
Back to top Go down
View user profile
Brianna Mendoza

Tegelane

PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   26th December 2011, 18:28

Tüdruk mõtles selle peale ja võttis lonksu oma joogist, mis mitses siiani sama hästi. Tekkis väike vaikus. "Tegelikult on sul õigus, Alex!" ütles Bri ja tundis ennast nii hästi. Keegi pole ammu talle niiviisi mõistust pähe rääkinud. "Kokkamine oleks hea mõte ju. Aitäh sulle! Tõesti." Neiu ei suutnud ära tänada. "Aitäh!" Ütles veelkord ja siis sai aru, et nüüd vist aitab. Ja hakkas naerma, vaikselt, aga siiski.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Õhtune jalutuskäik   

Back to top Go down

Õhtune jalutuskäik
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next