HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Links

Tutvustus

Kes on kes?

Latest topics
» 60 Thompson [OPERATSIOON MUST NOOL]
by Nadine Dubont 31st December 2011, 17:13

» Speak up..
by Lieyre Paige 29th December 2011, 18:31

» Studying vs. sleeping
by Aislinn Newton 29th December 2011, 16:33

» Let's waste time chasing cars.
by Jamie Morgan 29th December 2011, 10:07

» Breakfast time
by Lieyre Paige 27th December 2011, 20:34

» HOT or NOT
by Brianna Mendoza 27th December 2011, 19:33

» Shopping time
by Brianna Mendoza 27th December 2011, 18:39

» Kaerahelbed
by Lieyre Paige 27th December 2011, 18:20

» Õhtune jalutuskäik
by Brianna Mendoza 27th December 2011, 18:07

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 12 on 20th December 2011, 19:02
Top posters
Riley de Marante (285)

Cameron Pearson (231)

Thomas Mallory (230)

Jacqueline Sharp (202)

Mary Hudson (196)

Agatha Holmes (195)

Ashley Lise Jaxon (178)

Aislinn Newton (167)

Nadine Dubont (86)

Patrick Williams (86)

Share | 

Studying vs. sleeping

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Aislinn Newton
Õpilane // freelance ajakirjanik

Postituste arv : 167

Tegelane
Vanus: 18
Hüüdnimi: Ash

PostSubject: Re: Studying vs. sleeping   27th December 2011, 13:06

"Oh, kohvi on mul küllalt," muigas Aislinn ning võttis kotist seejärel enda ukse võtme, tehes selle lukust lahti. Sisse astudes, lõi ta esiku tule põlema ning vaatas kiirelt ringi, et kõik ikka korras oleks. Õnneks oli ta just hommikul enda kodu veits koristanud ja üksi elades ei läinud see just kuigi mustaks. "Õpetati, kuid ma olen täna juba ühte õpetust rikkunud ja lihtsalt vaatan, mis saab," vastas ta, noogates seejärel Alexile, et too edasi tuleks. Ta võttis saapad jalast ja asetas need seina äärde. Peale seda võttis jope seljast ning riputas selle nagisse, kõndides seejärel edasi elutuppa, pannes sealsegi tule põlema.
Ta korter oli tegelikult üsna väike. Kõigest üks magamistuba, elutuba, mis oli ühendatud köögiga ning väiksema lauaga seina ääres, juhuks kui tal peaks mõni suurem söömine tulema kui üksi ning vannituba koos WC-ga. Elutoas oli kaks diivanit - üks, pisut suurem, justkui piiriks köögile ning teine, väiksem, piiriks söögilauale. Nende keskel oli väike klaaslaud ja seina vastas oli kapi peal telekas. Seal samas oli ka uks rõdule.
Back to top Go down
View user profile
Thomas Mallory
Tavaagent

Postituste arv : 230

Tegelane
Vanus: 27
Hüüdnimi: Thom/Tom

PostSubject: Re: Studying vs. sleeping   27th December 2011, 14:11

Thomas astus korterisse ja võttis enda jalanõud jalast ja jättis need seina äärde. Nahktagi pani ta seinal olevasse nagisse ning alles siis astus ta edasi. Mees vilistas heakskiitvalt. "Mul oli sinuvanusena ainult üks tuba, mida ma pidin norskava toakaaslasega jagama," lausus Tom muigega. Enda raamatu ja kiivri pani mee suurema diivani äärele.
Back to top Go down
View user profile
Aislinn Newton

Tegelane

PostSubject: Re: Studying vs. sleeping   27th December 2011, 15:47

Aislinn muigas selle peale. "Njah, mul on vist selles suhtes paremini läinud. Samas.. ma ei teagi," lausus neidis, samal ajal oma väikesesse kööginurka minnes ning sealt kappidesse tuulama, et kohvipulbrit võtta, "mul ei oleks midagi hetkel korterikaaslase vastu. Niigi üritan tööd leida, sest ei taha ema raha peal väga olla, samas on mul jällegi kool hetkel, mis liiga palju aega võtab.." Ta vaatas, kas kohvimasinas on kuiv filter olemas ning sellele kinnitust saanud, pani ta kaks minikulbitäit kohvipuru. Peale seda kallas ta vett samuti juurde ning pani masina nupust tööle.
Back to top Go down
View user profile
Thomas Mallory
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: Studying vs. sleeping   27th December 2011, 15:49

"Aga mida sa peale kooli tahad ette võtta?" küsis mees kõndides köögiosa poolele. Thomas tõestas enda vastu ühte köögikappi ja jälgis neiu tegutsemist. Niipea, kui masin sai Ash'i poolt tööle lülitatud, hakkas juba kerget kohvilõhna tulema. Mõnus.
Back to top Go down
View user profile
Aislinn Newton

Tegelane

PostSubject: Re: Studying vs. sleeping   27th December 2011, 16:00

"Mul on plaan ülikooli minna. Seepärast ma koolile nii palju aega pühendangi," vastas Aislinn kergelt ning viis pilgu Alexile, naeratades korra. "Millega sa tegeled üldse? Ma vist ei olegi seda veel küsinud ja sa ise ei ole samuti maininud."
Back to top Go down
View user profile
Thomas Mallory
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: Studying vs. sleeping   27th December 2011, 16:19

"Hea eesmärk," kiitis Thomas naeratusega. Hmh, ikka jõudis teema Thomase ametini. "Ma töötan ühes spordipoes. Tegelen seal tellimuste ja muu säärasega," lausus mees. Dang it, miks kõik selle kohta küsisid?
Back to top Go down
View user profile
Aislinn Newton

Tegelane

PostSubject: Re: Studying vs. sleeping   27th December 2011, 16:36

Ikka jah. Aislinn noogutas arusaadavalt selle peale. Lihtne töö, mis seal ikka. Ja miks ta ei peakski selle kohta uurima? Tore on ju teada inimesest, kes siiski sinu majas on.. "Ja vabal ajal? Millega tegeled? Peale noorte tüdrukute motikaga koju viimise," küsis ta kergelt muiates.
Back to top Go down
View user profile
Thomas Mallory
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: Studying vs. sleeping   27th December 2011, 16:57

Amet oli alati asi, mida uuriti, Thomas teadis seda, aga ta oli selle ühe ja sama loo ketramisest juba natuke tüdinud. Nojah, ega võõrad seda ei teadnud. "Kust sa tead, et ma millegi muuga üldse tegelen?" küsis Tom muigega, lähenedes Aislinnile.
Back to top Go down
View user profile
Aislinn Newton

Tegelane

PostSubject: Re: Studying vs. sleeping   27th December 2011, 17:52

Aislinn kergitas selle peale ühte kulmu ning jälgis siis, kuidas Alex veidike lähenes. "Nii et see ongi sinu ainuke tegevus? Hmm.. see kõlab igavana," mainis ta, kergelt pead kallutades.
Back to top Go down
View user profile
Thomas Mallory
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: Studying vs. sleeping   27th December 2011, 17:56

"Ei ole, palju lõbusam, kui sa arvata oskad," lisas Thomas muigega. "Ma sõidutan neiu ära, tavaliselt kutsub ta mind siis kohvile," rääkis mees. "Ja noh, kui mul peakski natuke aega üle jääma, siis mängin kitarri või teen kodus mõnda mõnusat toitu," jätkas Tom.
Back to top Go down
View user profile
Aislinn Newton

Tegelane

PostSubject: Re: Studying vs. sleeping   27th December 2011, 19:21

"Omamoodi hobi sel juhul. Mis peale kohvi tavaliselt saab?" küsis Aislinn muiates selle peale. Kõlas nagu pedobear.. Ainuke vahe oli selles, et Alex oli tõepoolest hea välimusega, nii et tal vast ei olnud nii raske noori neidusid koju sõidutada. Edasise peale kergitas aga neidis kulme. See oli nii tavaline selle sõidutamise kõrval, et pani täitsa imestama.
Back to top Go down
View user profile
Thomas Mallory
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: Studying vs. sleeping   27th December 2011, 19:27

"Mis sa ise arvad?" küsis Thomas, astudes neiule veel lähemale. "Siis pesen ma tassid ära, loen tüdrukule unejuttu ja lahkun," lisas mees ja astus tagasi ning toetas enda jälle köögikapi najale, näol suur naeratus.
Back to top Go down
View user profile
Aislinn Newton

Tegelane

PostSubject: Re: Studying vs. sleeping   28th December 2011, 10:22

Aislinn hammustas kergelt huulde, kui Alexi küsimust kuulis. Tema mõtted hakkasid juba mööda igasuguseid radasid käima, kuid siis kuulis ta kuti vastust enda küsimusele ja ta ei saanud muud moodi, kui turtsatas lihtsalt naerma. "Kui armas," muigas ta ning samal hetkel andis kohvimasin endast koos plõksatusega märku, et kohv on valmis. Neidis pööras end taas kappide poole ja otsis välja kaks tassi, mille seejärel masina kõrvale asetas. Ta võttis kannu kätte ning valas mõlemasse tassi parajalt jooki. "Suhkrut ja piima?" küsis ta Alexilt, ise samal ajal suhkrutopsi kätte võttes ja lusikat välja otsides.
Back to top Go down
View user profile
Thomas Mallory
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: Studying vs. sleeping   28th December 2011, 11:46

"Muidugi armas," vastas Thomas nagu see oleks enesest mõistetav. Kui Ash läks jooki välja valama, astus mees neiu selja taha ja pani käed talle piha peale. "Ühele neiule rääkisin just muinasjuttu," mainis Tom muigega. Ehk siis see magamamineku jutt oli vale. Raske arvata, eks?
Back to top Go down
View user profile
Aislinn Newton

Tegelane

PostSubject: Re: Studying vs. sleeping   28th December 2011, 13:33

Aislinni käsi peatus, kui see just suhkruga täidetud lusikat hoidis, ning naeratas kergelt. "Sa unustasid tasse pesta," muigas ta kergelt ning valas kiirelt suhkru enda kohvisse ja asetades lusika seejärel kapile. Ta pööras end ümber ning silmas Alexid, viies pea kergelt viltu.
Back to top Go down
View user profile
Thomas Mallory
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: Studying vs. sleeping   28th December 2011, 13:42

"Kohvitasside pesemine oli osa muinasjutust," vastas Thomas. "Ainult suhkur," lisas Tom. Aislinniga oli mõnus rääkida. Sai kuidagi normaalselt isegi valetada. See ei häirinud millegipärast Ash'i puhul meest.
Back to top Go down
View user profile
Aislinn Newton

Tegelane

PostSubject: Re: Studying vs. sleeping   28th December 2011, 16:09

Aislinn naeratas korra ning pööras seejärel end uuesti ümber, et Alexile samuti suhkrut tassi sisse panna. Tore teada, et neil samasugune kohvieelistus oli.. Ta segas joogi ära ning viskas lusika seejärel kraanikaussi, võttis tassid kätte ning pööras end ümber, ulatades ühe kutile.
Back to top Go down
View user profile
Thomas Mallory
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: Studying vs. sleeping   28th December 2011, 16:14

Thomas võttis kohvitassi vastu, jättes teise käe ikka veel neiu pihale. "Mis su lemmikfilm on?" küsis mees ja lonksas üsna kuuma kohvi. Tom'i näol oli ikka veel see kerge naeratus, mis ei tahtnud enam ära kaduda.
Back to top Go down
View user profile
Aislinn Newton

Tegelane

PostSubject: Re: Studying vs. sleeping   28th December 2011, 16:56

Aislinn võttis enda joogist lonksu, hoides pilku endiselt Alexil, kuid kõrvetas ilmselt tänu sellele oma keele pisut ära. Ta kortsutas korra kulmu ning asetas tassi kapile. Tore küll. Kuti küsimuse peale mõtles ta pisut. "Ma ei teagi. Mulle meeldivad igatahes komöödiad, aga ma olen tähele pannud, et teatud draamad on ka ülimalt head," vastas ta.
Back to top Go down
View user profile
Thomas Mallory
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: Studying vs. sleeping   28th December 2011, 16:57

"Näiteks?" küsis Thomas. "Midagi on halvasti?" uuris mees seejärel. Kulmukortsutus ei jäänud talle üldsegi märkamata, ta oli juba harjunud selliseid pisikesi asju jälgima. Aeg-ajalt muutus see jälgimine justkui paranoiaks.
Back to top Go down
View user profile
Aislinn Newton

Tegelane

PostSubject: Re: Studying vs. sleeping   28th December 2011, 18:26

"No näiteks.. Rentslimiljonär. See oli minu arust väga hea film," lausus Aislinn, tehes seejärel järgmise küsimuse peale ah-ei-midagi-näolilme. "Kõrvetasin lihtsalt veidi keelt," vastas ta õlgu kehitades. Nothing much. Juhtub nii, kui kena kutt vastas seisab..
Back to top Go down
View user profile
Thomas Mallory
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: Studying vs. sleeping   28th December 2011, 18:29

"Ma olen seda tahtnud pikalt vaadata," mainis Thomas kerge naeratusega. "Ma tean, kuidas kõrvetatud keelel parem hakkas," lisas mees, silmi Aislinni omadel hoides. C'mon, need sinised silmad pidid neiule mõjuma kuidagipidi.
Back to top Go down
View user profile
Aislinn Newton

Tegelane

PostSubject: Re: Studying vs. sleeping   28th December 2011, 18:37

"Vaata, ma soovitan," lausus Aislinn naeratades. Ta mõtles kiirelt, kas tal äkki see arvutis olemas on, kuid pidi tõdema, et vist siiski mitte. Ta vaatas seda viimati nii ammu.. "Kas tõesti?" küsis ta kergelt muiates. "Äkki valgustad mind ka?"
Back to top Go down
View user profile
Thomas Mallory
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: Studying vs. sleeping   28th December 2011, 18:39

Thomas noogutas. Tal oli see DVD juba ammu soetatud, kuid nüüd ei leidnud lihtsalt sobivat aega. "Sa tõesti ei tea?" küsis mees üllatunud näoga. Aislinnile jälle lähemale astudes lausus mees:"Tavaliselt aitab üks suudlus."
Back to top Go down
View user profile
Aislinn Newton

Tegelane

PostSubject: Re: Studying vs. sleeping   28th December 2011, 18:48

Talle sai veel lähemale astuda? Aislinn hoidis enda silmad Alexi omadel, muiates kergelt tema üllatund näo peale. "Hmm.. ma vist pean uurima, kas mul kapis üks selline olemas on," vastas ta selle peale, kergelt kaval nägu ees.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Studying vs. sleeping   

Back to top Go down

Studying vs. sleeping
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Man gets six years for stabbing girlfriend
» Crèche head 'molested girl'
» Is calpol a sedative!
» In Canada Python Attack Kills Two Sleeping Boys
» Crime student studying serial killers suspected of killing up to six women.