HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Links

Tutvustus

Kes on kes?

Latest topics
» 60 Thompson [OPERATSIOON MUST NOOL]
by Nadine Dubont 31st December 2011, 17:13

» Speak up..
by Lieyre Paige 29th December 2011, 18:31

» Studying vs. sleeping
by Aislinn Newton 29th December 2011, 16:33

» Let's waste time chasing cars.
by Jamie Morgan 29th December 2011, 10:07

» Breakfast time
by Lieyre Paige 27th December 2011, 20:34

» HOT or NOT
by Brianna Mendoza 27th December 2011, 19:33

» Shopping time
by Brianna Mendoza 27th December 2011, 18:39

» Kaerahelbed
by Lieyre Paige 27th December 2011, 18:20

» Õhtune jalutuskäik
by Brianna Mendoza 27th December 2011, 18:07

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 12 on 20th December 2011, 19:02
Top posters
Riley de Marante (285)

Cameron Pearson (231)

Thomas Mallory (230)

Jacqueline Sharp (202)

Mary Hudson (196)

Agatha Holmes (195)

Ashley Lise Jaxon (178)

Aislinn Newton (167)

Nadine Dubont (86)

Patrick Williams (86)

Share | 

So lonely but always free

Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Jacqueline Sharp
Tavaagent

Postituste arv : 202

Tegelane
Vanus: 23-aastane
Hüüdnimi: Jackie, Dana

PostSubject: So lonely but always free   22nd December 2011, 13:35

Ühel järjekordsel üsna ilusal kolmapäevasel päeval oli Jacqueline ilmunud Divisioni paksude seinte vahele, et tulevasele missioonile pilk peale visata ja lihtsalt vahelduseks Victoria asemel Jacqueline olla. Sinisilmse blondiini etendamine võis aeg-ajalt üsna tüütuks muutuda. Seljas ümber tema pikkade jalgade liibuvad tumedad teksad, üht õlga paljastav tumesinise ja beežitriibuline pluus ning beežid kontsad, oli neidis vajunud ühe parasjagu puuduva spetsialisti üsna mugavasse nahksesse tooli ning jälgis tuima pilguga seintel ja laudadel olevaid ekraanikesi, ennast aeglaselt ratastega tooliga keerutades.

OT: Thomas
Back to top Go down
View user profile
Thomas Mallory
Tavaagent

Postituste arv : 230

Tegelane
Vanus: 27
Hüüdnimi: Thom/Tom

PostSubject: Re: So lonely but always free   22nd December 2011, 13:39

Thomas viis ühe hiljutise operatsiooni raporti ära ning märkas tagasi tulles, et Jacqueline oli IT-ruumis, keerutades end aeglaselt ringi. Tom ootas selle hetke ära, kus tüdruk oli tema poole seljaga ja hiilis Jaq'ile ligi ning pani enda käed kindlalt neiu õlgadele. "Noh, väike spioon, mis toimub?" küsis Tom muigega.
Back to top Go down
View user profile
Jacqueline Sharp
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: So lonely but always free   22nd December 2011, 13:56

Jacqueline võpatas kergelt, aga tõesti ainult kergelt, kui kellegi käed ootamatult tema õlgadel maandusid ning ajas seejärel kerge naeratusega pea kuklasse, et enese kohal kõrguvale Thomasele otsa vaadata. "Tead, et järgmine kord kui sa mind ehmatama tuled, võin ma paari kiirema löögiga su ninaluu murda?" märkis ta lõbustatud toonil, mehe poole kulme kergitades. "Töö toimub," vastas ta seejärel ennist üle kolleegi huulte tulnud küsimusele. "Ja mis sind siia toob?" uuris ta ennast nüüd tooliga Tomi poole pöörates, loobudes pea kuklasse aetult luuramisest.
Back to top Go down
View user profile
Thomas Mallory
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: So lonely but always free   22nd December 2011, 14:15

"Tean, sellepärast ma ei puudutanudki sind kiirelt, vaid hoidsin käsi õlgadel. Siis oleksin saanud kiirelt käe selja taha väänata," vastas Tom stoilise rahuga. "Jalad...Jalanõud ka, sokid aitasid ka vist kaasa," vastas Thomas talle tüüpilise irooniaga. Õnneks teadsid siinsed, et ta ei mõelnud üldjuhul selle all mitte midagi halba.
Back to top Go down
View user profile
Jacqueline Sharp
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: So lonely but always free   22nd December 2011, 15:45

Jacqueline kergitas kerge muigega kulmusid, "Oled sina meil aga kõik läbi mõelnud," märkis ta käsi nahktooli käetugedele toetades ning paremat jalga üle vasaku põlve tõstes. Neidis naeris kergelt, kui Tom iroonitsema hakkas, meest kergelt kinganinaga müksates. "Ja oli sellel ka põhjus või omavolitsesid jalad niisama?" uuris ta seejärel, pead kergelt ühele küljele kallutades. Tegelikult oli ka agente, kes tihtipeale lihtsalt niisama Divisionis käisid, trenni tegemas, niisama juttu puhumas, vanu aegu meenutamas. Ja samas oli neid, kes siit elu eest eemale hoidsid.
Back to top Go down
View user profile
Thomas Mallory
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: So lonely but always free   22nd December 2011, 15:51

"Omavoliliselt. Võtsid suuna minu vastu tahtmata," vastas Tom. Müksamise peale lasi mees pilgu naisest üle. Ikka sama kaunis, kui ta mäletas. "Ma tulin tegelikult ühte raportit tooma, ei midagi erilist," lisas mees, tõmmates endale ühe teise ratastega tooli lähemale, et siis naise ees istuda. Hea oli aeg-ajalt rääkida ilma pidevate valedeta.
Back to top Go down
View user profile
Jacqueline Sharp
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: So lonely but always free   22nd December 2011, 16:45

Jackie laksutas pead raputades vaikselt keelt. "Kas sa tead, et valetamine pole ilus?" uuris ta pisut noriva naeratusega Tomi silmitsedes, "Isegi kui sa pärast tõtt räägid," lisas ta, naeratus pisukese võrra veel laienemas. Terve Division teadis, et Jackiele meeldis enesest tähtsamaid, suuremaid ja väljanägemiselt tugevamaid ning osavamaid pisut narrida - väikesed naiselikud veidrused. "Ja kuidas siis eluke.. mmn.. Alexina?.. veereb?" muutis neidis seejärel teemat, hetkeks küsimusse pausi tehes, et Tomi võltsnime meenutada.
Back to top Go down
View user profile
Thomas Mallory
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: So lonely but always free   22nd December 2011, 16:52

Thomas naeris kergelt. Valetamine. Kõikide Divisioni agentide elu valetamisest koosneski. "Alexina on väga tore elu. Nimemuutus aitas mulle kõvasti kaasa. Varem, kui keegi küsis, et mis su nimi on ja ma vastasin, et Thomas...Siis tuli igav õhtu. Nüüd saan uue nime huulilt ja kohe on kõik naised minu järele hullud," rääkis Tom, lai naeratus näol. Oleks asi ainult nii.
Back to top Go down
View user profile
Jacqueline Sharp
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: So lonely but always free   22nd December 2011, 17:08

"Selles nimes on tõesti midagi.." märkis Jackie naerdes, aeglaselt pead noogutades. "Eriti koos perekonnanime.. ja nahktagi.. ja mootorrattaga," lisas ta kavala kulmukergitusega, lõbusus hääles nii selgesti kõlamas. "Sünge ja ohtlik - kellele ei meeldiks siis pahad poisid," lõpetas ta laia naeratusega, sõrmedega aeglaselt, justkui väikeseid sammukesi tehes mööda oma nahktooli käetuge Tomi poole liikudes, jäädes täpselt käetoe otsas pidama, sammukesed asendumas aeglase küüneklõbinaga.
Back to top Go down
View user profile
Thomas Mallory
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: So lonely but always free   22nd December 2011, 17:49

"Ooo, et siis isegi targad blondinkad on minust huvitatud," lausus Thomas laia muigega. Jaa, tal oli mootorratas täitsa olemas. Praegugi oli mehel ta nahktagi seljas. Tom võttis tagi ära ja küsis :"Ja kuidas ma ilma välja näen?" Tore oli Jaq'iga sellist juttu ajada. Ta läks kõigega ilusti kaasa.
Back to top Go down
View user profile
Jacqueline Sharp
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: So lonely but always free   22nd December 2011, 18:01

"Vat mis kõik välja tuleb," märkis Jacqueline lõbustatud muigega, üks kulm teisest kavalalt pisut kõrgemale kerkimas, silmad Thomast jälgimas, kui too oma ütlemata kuumast nahktagist lahti sai. "Pole paha," vastas neidis mehe küsimusele hindava noogutusega, lastes pilgul kenasti üle kogu kuti silmailu pakkuva kogu liikuda. "Pole üldse paha," lisas ta veelkord, naeratus pisut laienemas.
Back to top Go down
View user profile
Thomas Mallory
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: So lonely but always free   22nd December 2011, 18:16

"Vau, mul on üks austaja juures," lausus mees muigega ja kallutas enda natuke naisele lähemale. "Minul läks riideese, kus on sinu oma?" küsis Thomas laia muigega. Ai, kuidas talle meeldis üle pika aja rõõmsat nägu teha. Ja seekord polnud see võlts.
Back to top Go down
View user profile
Jacqueline Sharp
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: So lonely but always free   22nd December 2011, 18:35

"Võimalik," vastas Jacqueline, kulmusid paar korda kelmikalt üles-alla liigutades, jättes siiski sellise väikese salapära õhku rippuma. Kuti küsimus tõi tüdruku näole kohe eriti laia ja eriti magusa naeratuse. See kõlas mingil määral nagu väljakutse, nagu üks ütlemata spontaanne väljakutse ja milleski sellisest ei saanud ju ometi keelduda, olenemata sellest et ta oma töökoha IT-ruumis viibis. Kiirelt lasi Jackie silmadel üle oma riietuse libiseda. Pesu, teksad, pluus ja kaks kinga.. pole nagu suuremaid kihte mida järk-järgult eemaldama hakata. Sellegipoolest lükkas ta ühe oma kingadest jalaotsast ära, nii et see kerge kolinaga põrandale kukkus ning kergitas seejärel Tomi poole kulmusid. "Pisut arvutamist ja sa jõuad väikesele järeldusele, et selleks ajaks kui mina alasti olen, oled sina alles pool-riides."
Back to top Go down
View user profile
Thomas Mallory
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: So lonely but always free   22nd December 2011, 18:40

"Mis mõttes üks king? Ikka mõlemad," protesteeris Thom ja naeratas. "Kuidas oleks, kui me läheksime kuhugi mujale," pakkus seejärel mees välja. Division oli kaameraid täis...Mitte, et nende korterid oleksid puhtad. Mõni söögikoht ja seejärel hotell oleks hea variant.
Back to top Go down
View user profile
Jacqueline Sharp
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: So lonely but always free   22nd December 2011, 19:01

"Tead, et sa kõlad praegu nagu väike jalafetišist?" ei saanud Jacqueline mainimata jätta, naerdes äsja kingast vabanenud jalga liigutades. Pakkumist kuuldes kerkisid neidise kulmud taaskord pisut kõrgemale ning lõbustatud naeratus muutus pisut kelmikamaks. Jalga uuesti beeži kontsakingakesse pistes, tõusis Jackie kavala naeratusega püsti. "Kui sa motikaga oled, then i'm in," vastas ta hetke ajel, ratastega tooli jalaga kuhugi kaugemale lükates ja Thomast naeratusega silmitsedes.
Back to top Go down
View user profile
Thomas Mallory
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: So lonely but always free   22nd December 2011, 19:06

"Kust sa tead, et ma ei ole?" küsis Thomas kiirete kulmukergitustega. "Jaa, olen küll motikaga," lisas Tom ja tõusis toolile ning tõmbas enda nahktagi tagasi selga. "Kuidas oleks kõigepealt ühe õhtusöögiga?" uuris mees. Ta polnud kodus söönud ja nüüd andis kõht tunda.
Back to top Go down
View user profile
Jacqueline Sharp
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: So lonely but always free   22nd December 2011, 19:33

"Well.. see oleks päris.. huvitav," lausus Jacqueline naerdes kogu selle jalafetishi teema kohta, IT-ruumi ukse poole liikudes. "Mulle sobib," noogutas ta ka õhtusöögipakkumisele, ust lahti lükates ja selle vahelt välja lipsates. "Sa oled nii armas ja lased minul ka sõita, eksole?" liikusid neidise silmad ripsmeid plaksutades Tomi poole, huulile kleebitud vastupandamatult armas naeratus, kui nad mööda koridore asutuse väljapääsu poole liikusid.
Back to top Go down
View user profile
Thomas Mallory
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: So lonely but always free   22nd December 2011, 19:39

"Sinul? Naine roolis, auto...Vabandust, mootorratas kraavis," vastas Thomas ja naeris. Eiei, tema ei istu taga, ikka Jaq on see, kes peab mehe ümbert kinni hoidma. "Kuhu läheme? Kas eelistad midagi fancy't või siis mõnda pitsakohta?" küsis Tom. Tal endal oli suhteliselt ükskõik.
Back to top Go down
View user profile
Jacqueline Sharp
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: So lonely but always free   22nd December 2011, 19:48

Jacqueline müksas Tomi kergelt küünarnukiga kui see blokkima hakkas. "No ole nüüd.. ma olen täiesti nõus leppima ainuüksi väikese ringikesega.." lausus ta ümberveenmisega alustades, "No ütle nüüd kenasti jah.. muidu mul läheb veel väljamineku isu üle ja ma lähen tagasi IT-ruumi mõnd geeniust nillima," lisas ta Thomasele suuri silmi tehes pisut lähemale nihkudes, esile kerkimas see lapsik mossitamine, mis aeg-ajalt kippus välja tikkuma. Lihtsalt niisama "ei"'ga see tema mässajahing nüüd küll leppida ei kavatsenud. Teisele küsimusele ei vaevunud ta praegu vastama, mitte enne kui see pisike "jah-sõna" käes.
Back to top Go down
View user profile
Thomas Mallory
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: So lonely but always free   22nd December 2011, 19:56

Thomas tõstis Jaq'i endale sülle ja kõndis edasi. Tema enda kullakest teise kullakese kätte ei usaldanud...Veel. "Kuhu ma su siis tassin?" küsis Thom uuesti. Igapäevaselt ta naisi ei kandnud, nii et Jaq pidi meelitatud olema.
Back to top Go down
View user profile
Jacqueline Sharp
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: So lonely but always free   22nd December 2011, 20:21

Jackie kergitas kulmusid, kui Thomas ta täiesti out of blue maast üles korjas ja sülle võttis. Ühe käe ümber kuti kaela libistanud, kõlgutas neidis kergelt oma jalgasid. "Kui vastus mu väikesele küsimusele on jaatav, siis välja.. kui vastus on siiani eitav, siis võid mu aga heaga maha panna," ei jätnud Jacqueline seda teemat rahule, vaba käe nimetissõrmega vaikselt mööda Tomi põske liikudes. "Ma soovitaks sul hästi järele mõelda," liikus ta kutile pisut lähemale, sõnu talle praktiliselt kõrva sosistades, huultega seejärel õrnalt justkui kogemata ta põske riivates.
Back to top Go down
View user profile
Thomas Mallory
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: So lonely but always free   22nd December 2011, 20:30

Thomas naeratas, kuid ei vastanud. Hoonest väljunud, pani mees Jaq'i istmele ning andis talle enda kiivri. Teine polnud täna kaasas. Ise istus mees neiu ette. "Kunagi tulevikus saad sõita, eks?" lausus Tom kulmukergitusega. Kuskil suure platsi peal, kus saab igasuguseid trikke ja asju ka proovida.
Back to top Go down
View user profile
Jacqueline Sharp
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: So lonely but always free   22nd December 2011, 20:56

Jacqueline näole oli jõudnud juba ilmuda äärmiselt rahulolev ja võidukas naeratus, kui Thomas suuna väljapoole võttis - see pidavat tähendama ju kindlat võitu. Järgnevat lauset või pigem lubadust kuuldes kerkisid neidise kulmud pisut kõrgemale, kuid ta ei hakanud motika seljast ka maha ronima. "Tead, et see on äärmiselt mage lubadus?" lausus ta selle asemel, kiivrit pähe pannes. "Arvestades võimalust, et 'kunagi tulevikus' võime me mõlemad ka reaalselt oma tuhaurnides olla.." lisas neidis kiivri seda esiklaasi või asja üles tõstes. "Aga eks ma siis lepin sellega, et sa mind sugugi ei usalda," lõpetas Jackie, huuled kiivri all kaardumas pisut kuratlikuks naeratuseks, mis oli selge näide sellest, et tal oli tekkinud pisike kurikaval plaan, millest Thomasel aimugi ei võinud olla. "Üllata mind kohavalikuga - ma söön peaaegu kõike, mis on söödav," muutis ta järsult teemat, hääl taaskord võluv ja flirtiv nagu ennist IT-ruumis.
Back to top Go down
View user profile
Thomas Mallory
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: So lonely but always free   22nd December 2011, 21:01

"Võime," nõustus Thomas. Hääletooni ja jutu vahetus oli ootamatu. "Sel juhul lähme linna parimasse pitsabaari," lausus Thom, pöörates end tagasi ja vaatas uuesti üle õla, lisades :"Sul on kindlam sõita, kui sa mu ümbert kinni hoiad." Turvalisuse huvides siiski...Peaaegu. Mees käivitas mootorratta ja võttis kiirelt suuna söögikoha juurde.
Back to top Go down
View user profile
Jacqueline Sharp
Tavaagent

Tegelane

PostSubject: Re: So lonely but always free   22nd December 2011, 21:10

"Mulle sobib," noogutas Jacqueline pitsabaariplaani kuuldes. Pitsa oli alati hea, ükskõik kui vana sa olid, ükskõik kus sa viibisid, ükskõik mis kell oli. Thomase soovituse peale Jackie naeratas kavalalt, "Ahjaa, muidugi," sõnas ta vaikselt, järgmisel hetkel mehele pisut lähemale nihkudes ning oma käsi ümber kuti põimides, toetudes kogu ülakehaga Tomi selja vastu. Kiivri "esiklaasi" uuesti alla lükanud, viis Jackie pilgu otse ette, kahetsedes juba praegu et oli olnud nõus kiivri pähe panema. Talle olid alati riskid meeldinud ja kiiver oli lihtsalt segav tegur.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: So lonely but always free   

Back to top Go down

So lonely but always free
Back to top 
Page 1 of 4Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Need Dairy Free Milk in Katy, TX (Houston)
» Looking to donate Dairy/Soy free milk in Nashville
» Free Harmony Hand Pump
» Dairy-free milk in Madison, Aug 1-4
» Anyone in Suffolk County need dairy free milk?