HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Links

Tutvustus

Kes on kes?

Latest topics
» 60 Thompson [OPERATSIOON MUST NOOL]
Kes on kes? Emptyby Nadine Dubont 31st December 2011, 17:13

» Speak up..
Kes on kes? Emptyby Lieyre Paige 29th December 2011, 18:31

» Studying vs. sleeping
Kes on kes? Emptyby Aislinn Newton 29th December 2011, 16:33

» Let's waste time chasing cars.
Kes on kes? Emptyby Jamie Morgan 29th December 2011, 10:07

» Breakfast time
Kes on kes? Emptyby Lieyre Paige 27th December 2011, 20:34

» HOT or NOT
Kes on kes? Emptyby Brianna Mendoza 27th December 2011, 19:33

» Shopping time
Kes on kes? Emptyby Brianna Mendoza 27th December 2011, 18:39

» Kaerahelbed
Kes on kes? Emptyby Lieyre Paige 27th December 2011, 18:20

» Õhtune jalutuskäik
Kes on kes? Emptyby Brianna Mendoza 27th December 2011, 18:07

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 12 on 20th December 2011, 19:02
Top posters
Riley de Marante (285)
Kes on kes? I_vote_lcapKes on kes? I_voting_barKes on kes? I_vote_rcap 
Cameron Pearson (231)
Kes on kes? I_vote_lcapKes on kes? I_voting_barKes on kes? I_vote_rcap 
Thomas Mallory (230)
Kes on kes? I_vote_lcapKes on kes? I_voting_barKes on kes? I_vote_rcap 
Jacqueline Sharp (202)
Kes on kes? I_vote_lcapKes on kes? I_voting_barKes on kes? I_vote_rcap 
Mary Hudson (196)
Kes on kes? I_vote_lcapKes on kes? I_voting_barKes on kes? I_vote_rcap 
Agatha Holmes (195)
Kes on kes? I_vote_lcapKes on kes? I_voting_barKes on kes? I_vote_rcap 
Ashley Lise Jaxon (178)
Kes on kes? I_vote_lcapKes on kes? I_voting_barKes on kes? I_vote_rcap 
Aislinn Newton (167)
Kes on kes? I_vote_lcapKes on kes? I_voting_barKes on kes? I_vote_rcap 
Nadine Dubont (86)
Kes on kes? I_vote_lcapKes on kes? I_voting_barKes on kes? I_vote_rcap 
Patrick Williams (86)
Kes on kes? I_vote_lcapKes on kes? I_voting_barKes on kes? I_vote_rcap 

Share
 

 Kes on kes?

Go down 
AuthorMessage
Christian Burke
The head of Division
Christian Burke

Postituste arv : 49
Join date : 2011-12-07

Tegelane
Vanus: 34
Hüüdnimi: Burke

Kes on kes? Empty
PostSubject: Kes on kes?   Kes on kes? Empty8th December 2011, 12:32

Siin foorumis on võimalik olla nii Algaja, Agent, Personaliliige kui ka tavainimene. Lähemalt erinevatest võimalustest allpool.

Algaja
Algajad on enamasti noored, kuni kahekümne viie aastased ning reeglina on neil kõigil keeruline minevik. Algajad valitakse üldjuhul nende tegude ning mineviku järgi - tähtis on see, et inimest oleks kerge maamunalt niiöelda kaotada. Valituks osutuvad üldjuhul kriminaalse minevikuga ning ilma erilise perekonnata isikud. Ühel hetkel lüüakse nooruk politsei poolt oimetuks ja järgmisel hetkel ärkab ta viletsalt mööbeldatud Divisioni magamisruumis, kus talle seletatakse ära kus ta on ja miks ta seal on. Üldsuse jaoks on sel hetkel inimene juba surnud, kuskil surnuaias on tema jaoks isegi hauakivi olemas, kuid selle all pole ei kirstu ega laipa. Divisionis hakatakse Algajaid tapamasinateks treenima, õpetatakse laskmist ja arvuti põhitõdesid. Kogu õppuse käigus elavad nad Divisionis väikestes kesise mööbliga üheinimese tubades. Väljaminek on keelatud ning oma isiklikud asjad ja riided neil puuduvad - Algajad kannavad kõik halle dresse ja valget maikat. Iga Algaja treening kestab erineva aja. Mõni algaja saab sellega ühele poole peale paari kuud, teisel kulub selleks paar aastat. Kui Algaja ei allu korraldustele, hakkab mässama või on lihtsalt äpu ja laisk, võib Division ta õpingud niisama lihtsalt "katkestada". Katkestamine tähendab inimese tapmist ning iga Algaja teab et nii võib minna - seda kardetakse ja selle vältimiseks pingutatakse. Algaja õppus lõppeb tema esimese missiooniga, mille käigus on tema ülesandeks keegi tappa. Kui ta sellega hakkama ei saa, on nii tema õppus kui ka elu lõppenud, kui ta missiooni täide viib, saab temast kas Agent või halvemal juhul turva asutuses sees.

Agent
Agendid jagunevad meie foorumis kolmeks: Tavaagent, Cleaner ja Valvur. Kõik Agendid on varustatud kiipidega. Enne reaalsesse maailma laskmist, paigutavad Divisioni arstid Agendi kaela teatava kiibi, mida suudavad ilma patsiendile kahju tegemata võtta välja ainult tunnustatud arstid. Tänu sellele kiibile, suudab Division läbi satelliitide pilku peal hoida kõigil oma Agentidel ning neil pole võimalik põgeneda. Kui kiip deaktiveerida, Agent sureb. Samuti pole Agentidel lubatud perekonna omamine. Divisionis ei anta kellelegi rasedus- või lapsepuhkust. Sellise olukorra tekkimisel on hea kui asutus on niigi helde, et agendi ellu jätab.
Tavaagent:
Tavaagendid ei ela Divisionis. Neile antakse NYC's korter, koos sellega ka võltsidentiteet - nimi, töökoht, ajalugu - millega nad on kohustatud kõigile tavainimestele esinema. Tavaagendid elavad üldjuhul nagu tavainimesed, nad võivad käia šoppamas, parkides, kohtingutel, omada sõpru ja armsamaid. Nende ainsaks ülesandeks on ilmuda Divisionisse, kui neile helistatakse - Agendi missioonile kutsumist nimetatakse tema aktiveerimiseks. Olgugi et Agentidel on lubatud tavainimestega suhteid luua, on see siiski ohtlik. Niipea kui Divison jõuab järeldusele, et Agent on kellegagi l i i g a lähedaseks saanud ehk on väga lähedal oma õige identiteedi, töökoha ja üleüldse Divisioni paljastamisele või plaanib oma armsamaga põgeneda ja erru minna, korraldab asutus selle tavainimese mõrva, jättes sellest mulje kui õnnetusest või näiteks rööv-mõrvast. Agent ise ei pruugigi tõde kunagi teada saada. Kuna Agendid on Divisioni jaoks pigem nagu hüpiknukud kui inimesed, siis on nende elu asutuse jaoks peaaegu väärtusetu. Kui mõni agentidest peaks sattuma kuhugi pantvangi või ta elu ohustatakse, ei tee Division midagi agendi päästmiseks - ohvreid tuleb tuua. Siinkohal on ka erandeid. On ka neid Agente, kelle kaotamist Division lubada ei taha ning kelle jaoks võidakse korraldada ka pääseoperatsioone.
Cleaner:
Cleanerid ehk siis eesti keeles Koristajad on Divisioni kõige mustema töö tegijad. Nad on ka agendid ning võivad võtta osa ühest või teisest missioonist, kuid nende põhiline ülesanne on jälgede peitmine. Just nemad on need, kes jätavad Agentide omaksete tapmisest mulje justkui oleks see õnnetus, nemad on need, kes sätivad kuriteopaiga nii, et Divisionist ühtki jälge poleks. Cleanerid on ohtlikud ja külmaverelised - siia kohale pannakse ainult kõige tugevamad ja julmemad.
Valvur:
Valvurid, nagu tutvustuseski öeldud on "mustade karpide" valvajad. Igale ühele on usaldatud üks karp, mida ta peab oma eluhinnaga valvama. Karbi sisule pääseb ligi vaid Valvuri verega, kuid Valvuritel endil pole lubatud selle sisu uurida. Nende ülesandeks on bossi isiklikult antud käsul kindlatest kohtadest laadida karpidele uut informatsiooni. Enamasti on Valvuritele antud üks kindel koht, kus nad peavad viibima. Kindel linn ja hoone. Karbid on enamasti paigutatud väikestesse pankadesse, kust keegi neid otsida ei oskaks. Käsu saamisel peab Valvur sellele järgi minema ning seejärel korralduste järgi talitama - kas viima karbi mujale, laadima sellele informatsiooni või toimetama selle bossi enese kätte. Kuna karbid on väga hinnalised, varustab Division Valvureid kindlate ainete - tablettidega - mida nad peavad igapäevaselt võtma. See muudab Valvurid peaaegu ebainimlikeks. Tänu neile ainetele on Valvurid tugevamad, vastupidavamad, ei väsi nii kiiresti ning vaja väga palju und. Kui ained peaksid aga otsa saama ning Valvur neid juurde ei saa, läheb ta esiteks praktiliselt hulluks - hakkab tegema hulljulgeid otsuseid, käituma vastavalt impulsile, talle tekivad kinnisideed ja nii edasi. Liiga kaua aineteta olemine lõppeb Valvuri surmaga.

Personal
Personali alla kuuluvad kõik Divisioni töölised, kes igapäevaselt asutuses sees asuvad. Siia alla käivad turvad, IT-spetsialistid(nende hulgas on tavaliselt üks, peaspetsialist, kelle IQ on tavainimese omast k o r d a d e s kõrgem.) Lisaks kõik lisatiimide liikmed, õppejõud, arstid. Division valib oma ridadesse vaid kõige andekamad. IT-spetsialistid, arstid ja õppejõud on kõik oma ala parimad ning ka nendel on asutuse palgalt lahkumine k e e l a t u d.

Tavainimene
Otseloomulikult on NYC's palju tsiviilelanikke, kes käivad igapäevaselt oma täiesti normaalsetel tööpostidel, omavad perekondi ja sõpru, käivad nädalavahetustel klubides ja pubides aega viitmas ning võtavad elust, mis võtta annab. Neil kellelgi pole Divisioni olemasolust ja tegevusest aimugi ning seda parem neile. Kui keegi neist peaks saama asutusest aimu, ootab teda kindel surm.
Back to top Go down
View user profile http://division.forum.co.ee
 
Kes on kes?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Division :: Üldine :: Kohustuslik kirjandus-
Jump to: