HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Links

Tutvustus

Kes on kes?

Latest topics
» 60 Thompson [OPERATSIOON MUST NOOL]
by Nadine Dubont 31st December 2011, 17:13

» Speak up..
by Lieyre Paige 29th December 2011, 18:31

» Studying vs. sleeping
by Aislinn Newton 29th December 2011, 16:33

» Let's waste time chasing cars.
by Jamie Morgan 29th December 2011, 10:07

» Breakfast time
by Lieyre Paige 27th December 2011, 20:34

» HOT or NOT
by Brianna Mendoza 27th December 2011, 19:33

» Shopping time
by Brianna Mendoza 27th December 2011, 18:39

» Kaerahelbed
by Lieyre Paige 27th December 2011, 18:20

» Õhtune jalutuskäik
by Brianna Mendoza 27th December 2011, 18:07

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 12 on 20th December 2011, 19:02
Top posters
Riley de Marante (285)

Cameron Pearson (231)

Thomas Mallory (230)

Jacqueline Sharp (202)

Mary Hudson (196)

Agatha Holmes (195)

Ashley Lise Jaxon (178)

Aislinn Newton (167)

Nadine Dubont (86)

Patrick Williams (86)

Share | 

Reeglid

Go down 
AuthorMessage
Christian Burke
The head of Division

Postituste arv : 49

Tegelane
Vanus: 34
Hüüdnimi: Burke

PostSubject: Reeglid   8th December 2011, 11:47

Ma ei hakka isegi mitte väitma, et ma olen kohutavalt range admin, kes iga väiksema rikkumise pärast hoiatuse teeb või kasutajaid bännima hakkab, aga mingil hetkel saab minul ka mõõt täis seega reeglid TULEKS siiski läbi lugeda ja neid täita. Lisaks sellele on siin mõni punkt, mida ma tõesti rangelt jälgin - need on punasega märgitud.

1. Ole aktiivne - kõige ilmselgem punkt üldse. Siia alla käib ka kasutajate arv. Kasutajaid võib olla nii palju, kui sa üleval pidada jõuad. Ebaaktiivsed kasutajad kustutatakse varem või hiljem.

2. Ära pane end missioonidele kirja, kui sul pole aega seal osaleda - see on üks neist karmidest punktidest. Kuna missioonid on selle foorumi üks põhilisi osasi, siis tahaks nendega kiirelt ja korralikult ühele poole saada. Pole vaja mitut käivat missiooni, mis mitte kuhugi ei liigu, sest üks või kaks agenti on ebaaktiivsed. Missioonil osaledes peaks olema võimalus postitada vähemalt korra päevas. Teades ette et ühel või teisel kuupäeval pole võimalik foorumit külastada, tuleks sellest teada anda, sest vastasel juhul võtan omale volituse tegelast liigutada ehk siis põhimõtteliselt korraldame sellele tegelasele väikese blackout'i(ta lüüakse oimetuks, saab pisut vigastada või muud sellist, kõrvaldades ta nii missioonilt. No worries, päris tapmiseni me ei lähe).

3. Postitused võiks olla pikemad kui 2-3 lauset/rida - ka see punkt on üsna ilmselge. Foorumi üks põhilisi eesmärke on selle aktiivsuse säilitamine ning see tähendab ka aktiivseid ning huvitavaid teemasid. Tõesti on raske vastata teemadele, mis annavad vähe informatsiooni. Alati on võimalik midagi lisada, märkida üles detaile, tundeid ja muud seesugust.

4. Keegi pole võitmatu ning keegi pole ka päris äpu - see käib agentide kohta. On ebaloogiline kui üks agent on kõigil missioonidel ja pääseb sealt iga jumala kord ilma ühegi vigastuse, sinika või armita, saades kõigega alati täiuslikult hakkama ning samamoodi on ebaloogiline kui agent missioonil iga kord peaaegu surmavalt viga saab. Division ei hoiaks äpusid alles ja veel vähem ei saadaks asutus neid missioonidele.

5. Tegelase ankeedi täitmine on kohustuslik - Ma tean, et see on tüütu ja ma tean, et need ankeedid on tihtipeale liiga pikad, aga see hoiab ära tegelase pideva ühest isikust teise hüppamise. Ankeedid panevad paika tegelase iseloomu ning kõik head ja vead, muutes su tegelase mõistmise kergemaks nii enese kui ka teiste mängijate jaoks.

6. Tavainimesed e i t e a Divisionist - "Mu isa pärandas mulle selle saladuse enne oma surma" ja kõik muud seesugused lood pole aktsepteeritavad. Ainus võimalus tavainimesel asutusest teada on juhul kui agent või keegi seesugune talle seda foorumisiseselt ütleb, sellega kaasnevad samas riskid, mida iga agent teab. Division on põhjusega salajane. Kõik kõrvalised inimesed, kes sellest teavad tapetakse külmavereliselt ja kedagi ei huvita kas see tavainimene on agendi võsuke, isa, ema, armsam või mõni muu lähedane.

7. Agendid ei tea k õ i k e Divisionist - see sarnaneb eelmise punktiga. Division on salakaval organisatsioon, kelle tegevus pole sugugi väärikas. Agentidele räägitakse ainult nii palju kui nad teadma peavad. Enamik neist arvab, et nad reaalselt aitavad maailma korraldusele kaasa. On v ä g a vähe neid, kes reaalselt saavad aru, et nad on ainult asutuse mängukannid.

8. Ära pane ennast igale missioonile kirja - Kõik agendid tahaksid vähemalt korra mõnel missioonil osaleda ja on lihtsalt isekas, kui üks teatud inimene kõige kiiremana lihtsalt oma nime iga kord kirja saab, jätmata teistele seega üldse võimalust. Teine asi on siis, kui keegi lihtsalt ei paista sobivat mõnda teatud kohta ja sinu agent oleks just ideaalne sobivus.

Back to top Go down
View user profile http://division.forum.co.ee

Reeglid
Back to top 
Page 1 of 1