HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Links

Tutvustus

Kes on kes?

Latest topics
» 60 Thompson [OPERATSIOON MUST NOOL]
by Nadine Dubont 31st December 2011, 17:13

» Speak up..
by Lieyre Paige 29th December 2011, 18:31

» Studying vs. sleeping
by Aislinn Newton 29th December 2011, 16:33

» Let's waste time chasing cars.
by Jamie Morgan 29th December 2011, 10:07

» Breakfast time
by Lieyre Paige 27th December 2011, 20:34

» HOT or NOT
by Brianna Mendoza 27th December 2011, 19:33

» Shopping time
by Brianna Mendoza 27th December 2011, 18:39

» Kaerahelbed
by Lieyre Paige 27th December 2011, 18:20

» Õhtune jalutuskäik
by Brianna Mendoza 27th December 2011, 18:07

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 12 on 20th December 2011, 19:02
Top posters
Riley de Marante (285)
 
Cameron Pearson (231)
 
Thomas Mallory (230)
 
Jacqueline Sharp (202)
 
Mary Hudson (196)
 
Agatha Holmes (195)
 
Ashley Lise Jaxon (178)
 
Aislinn Newton (167)
 
Nadine Dubont (86)
 
Patrick Williams (86)
 

Share | 
 

 Must nool

Go down 
AuthorMessage
Christian Burke
The head of Division
avatar

Postituste arv : 49
Join date : 2011-12-07

Tegelane
Vanus: 34
Hüüdnimi: Burke

PostSubject: Must nool   10th December 2011, 22:36

OPERATSIOON MUST NOOL

SIHTMÄRGID:
Nathan Dietrich_______________Natalia Dietrich_______________Natasha Dietrich


KIRJELDUS:
Nathan Dietrich on saksa diplomaat/ärimees, kes tuli koos oma venelannast abikaasa Natasha ja viieaastase tütre Nataliaga USA'sse läbirääkimistele. Dietrich'ile kuulub täieõiguslikult õigusbüroo Dietrich&Nacht Co., mis tegeleb mitteametlikult ka välismaalt relvade sissetoomisega - varustades nendega nii musta turgu, kui ka Divisionit. Illegaalne sissetoomine on võimalik ainult tänu firma eesotsas figureerivale Keith Nacht'ile, kes on Divisioni lähedane liitlane. Firma kuulub aga tänu ootamatult välja ilmunud testamendile ametlikult Nathan Dietrich'ile, kes ongi nüüd koos perega riiki tulnud, et enesele kuuluv üle võtta. Firma arvelduskontosid uurides sattus Nathan relvaäri jälile(ta küll ei tea, et tegu on relvaäriga, kuid suured pangakontole ilmuvad summad kahtlastest allikates on tema tähelepanu püüdnud.) Pärimisjärg läheb Nathanilt tema naisele, seejärel tütrele ning alles peale Dietrich'ide kadumist on järjekord Keith'i juures.

TEGEVUSKAVA:
Dietrich'id peatuvad 60 Thompsonis. Kella kaheksast õhtustavad nad hotellirestoranis esimesel korrusel. Üheksast-poole kümnest lahkub Natasha lauast, et Natalia üleval numbritoas magama sättida, temaga läheb koos läheb naise ihukaitsja. Nathan lõpetab üldjuhul rahulikult õhtusöögiga ning liigub seejärel isikliku ihukaitsa silma all hotellibaari, et sealt enne magamaminekut üks viski tellida. Siin tuleb mängu Agent 1, kelle ülesandeks on naiselikku sarmikust ja seksapiili kasutades Nathanit võimalikult kaua kinni hoida. Seejärel jääb üle oodata kuni Natasha Natalia magama paneb - seda kuuleb varem tuppa paigutatud väikese mikrofoni kaudu ning siis astub mängu Agent 2, kes kehastades naisteajakirja W ajakirjanikku, koputab numbritoa uksele. Kuna kohtumine on kokkulepitud(selle eest hoolitseb Division) ei ole ajakirjaniku ilmumine Natasha jaoks üllatuseks ja ta võtab Agent 2'e vastu. Agent 2 ülesandeks on suunata piisava veenmisoskusega Natasha sviidi kabinetiruumi ning juhtida nii naise kui tolle ihukaitsja tähelepanu eemale. Niiöelda intervjuu ajal koputab uksele Agent 3, kelle võtavad vastu sviidi turvamehed. Teeseldes administraatorit sebib ta ennast tuppa sisse ning nii pea kui uks sulgub, võtab mõlemad turvamehed rajalt maha. Umbes selsamal hetkel kui eesruumist hakkab kostuma müra, lööb Agent 2 Natasha ihukaitsja oimetuks ning teeb naisele otsa peale, minnes sealt edasi sviidi kabinetiruumi, kus tuleb avada seif, mille sees on firma pangaaruanne. Eeldades et Agent 3 on mõlema turvamehe kõrvaldamisega hakkama saanud, liigub too edasi Natalia tuppa, kus tema ülesandeks on tüdrukule üks-null teha. Liikudes tagasi alumisele korrusele. Selleks ajaks kui Dietrichide naissugu on kõrvaldatud, peab Agent 1 olema jõudnud Nathani moosimise ja täisjootmisega nii kaugele, et mees on nõus minema Agent 1'ga tema numbrituppa (numbritoa võtmise eest hoolitseb Division). Agent 1 veab Nathani endaga koos numbrituppa ning nii pea kui uks sulgub võtab esmalt rajalt maha mehe ihukaitsja ning teeb seejärel otsa peale sihtmärgile endale. Kella kümneks on sihtmärgid kõrvaldatud ning kõik Agendid väljuvad tähelepanu äratamata hoonest, mille ees neid ootab auto. IT-meeskond hoolitseb turvakaamerate eest, jälgides et need ei võtaks lindile ühegi Agendi nägu ning pidades silmas kõrvalisi isikuid, kes võivad operatsiooni segada.

NB: Taparelvadena on soovituslik kasutada ihukaitsjate või turvameeste relvasid - nemad on need, kelle peale süü langeb - kuig kõik agendid on varustatud pisikese summutiga püstoliga.

AGENTIDE KIRJELDUS:
Agent 1: Naissoost; võimalikult pilkupüüdva ja hurmava välimusega; kasuks tuleb vene keele puhas valdamine(Nathani nõrk koht on venelannad); vajalikud veenmis- ning manipuleerimisoskused; näitlemisoskus; oskus kasutada oma seksapiili, naiselikke omadusi ja flirti.
Agent 2: Sugu pole kindlalt paika pandud, aga Natashas tekitaks naissoost ajakirjanik naisteajakirja jaoks rohkem usaldust; näitlemis- ja veenmisoskus; graatsia ja naiselikkus.
Agent 3: Sugu pole oluline, peab hakkama saama kahe turvamehe oimetuks löömise ning lapse tapmisega; külmavereline.

AKTIVEERITAVAD AGENDID:
Agent 1: Nadine Dubont
Agent 2: Jacqueline Sharp
Agent 3: Patrick WilliamsLast edited by Christian Burke on 20th December 2011, 20:36; edited 8 times in total
Back to top Go down
View user profile http://division.forum.co.ee
Nadine Dubont
Cleaner
avatar

Postituste arv : 86
Join date : 2011-12-19

Tegelane
Vanus: 23-aastane
Hüüdnimi: Nade, Kayla, Cels

PostSubject: Re: Must nool   20th December 2011, 19:19

Nimi: Nadine Dubont
Positsioon: Agent 1
Miks?: Sest valikut pole väga või mis.

OT: Äkki kirjutakski selle kolmele agendile kohaseks?
Back to top Go down
View user profile
 
Must nool
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Division :: Missioonid :: Uued/avatud missioonid-
Jump to: